Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hízni szeretnék! Melyik...

Hízni szeretnék! Melyik ételek azok amiktől legjobban lehet?

Figyelt kérdés
Vékony lány vagyok és szeretnék fölszedni pár kg-t,hogy formásabb legyek. Ötletek? :D
2009. szept. 19. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem ne hízzál. A lányok akkor néznek ki jól, ha soványak. :-)
2009. szept. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

perszee és ha nagyon sovány?És ő nem érzi úgy jól magát?Esetleg megtudhatom hány centi és kg. vagy?úgy könnyebb lenne eldöntenem!

egyépként mindegy csak ne egyél egészségtelen ételeket egyél amennyi jól esik szal ne egyél chipset meg ilyeneket.Amugy jó neked:)

2009. szept. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%

Szia.Próbáld ki ezt !Én ettől híztam meg, ugyanezzel a problémával küzdöttem mint te!

[link]

2009. szept. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Te vékony lány, gondolkozz már kicsit. Szerinted ha csak zabálasz, mert mondunk neked x meg y kaját amitől hízni lehet, akkor szerinted formásabb leszel? Szerintem cska zsírosodni fogsz és úgy fogsz kinézni mint egy besz*rt zokni. SPORTOLJ, mert az izomtól leszel formásabb!
2009. szept. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Úr Isten miért kell ilyeneket írni ennek a lánynak??Én is küzdöttem soványsággal!Örököltem, és olyan voltam mintegy ropi!Én is hízókúrát csináltam, és mellette edzeni jártam terembe!Láb, hát, mell, stb építésre!most 164cm vagyok, és 58 kg!Jól érzem magam a bőrömben, és formám is van a sportnak köszönhetően.Én is ittam isosource tápszert.Nagyon jó volt!És egészséges is!Ajánlom.Neten hozzá lehet jutni!
2009. szept. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
előző vagyok! 38kg-ról indultam!
2009. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
166 cm és 48 kg vagyok. (és mostanában lettem 14 éves)
2009. szept. 19. 17:56
 8/10 anonim válasza:
és 169cm vagyok és 58kg én meg már mehet a fogyókúrás kérdéssel!
2009. szept. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem csak néhány kilót kéne felszedned.Erre vannak nagyon jó tömegnövelők, amelyek sportolóknak lettek kifejlesztve, de hízásra nagyon jók, és nem egészségtelenek, mint mondjuk a zsíros kaják!

[link]


pl ez is jó!És sportolj rá, akkor formás,feszes leszel, nem plöttyedt!

Sok sikert!

2009. szept. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

ahhoz hogy hízz sportolni is kell


menj el a háziorvosodhoz, mond el neki hogy hizni szeretnél, és ha rendes akkor összeállít neked egy étrendet és mozgástervet

2009. szept. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!