Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi történik ha úgy eszem...

Mi történik ha úgy eszem édességet, hogy csak megrágom, de nem nyelem le, hanem kiköpöm? Így nem híznék.

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 18:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság.
2013. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezt te sem gondoltad komolyan ugye?
2013. márc. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

De, komolyan gondolta. Tipikus édességfüggő gondolkodásmód, ismerem :D Abból indul ki, hogy nem bírja/akarja nélkülözni a megszokott édes ízeket, viszont elhízni sem akar tőle.

nos, de akkor a válasz, szerintem: nem híznál, valóban, de hosszú távon nem betartható. Egyszerűen megundorodsz magadtól.. attól is, hogy csócsálod az ételt és kiköpöd (lássuk be, nem túl gusztusos), és attól is, hogy ennyire gyenge vagy, hogy nem tudsz ellenállni a kísértésnek. Szerintem jobb megoldás, ha egy kicsi szeletet jó ízűen megeszel, és arra figyelsz, hogy ne egy tepsinyit nyomj be... és kezdj el energiaszegény édességeket készíteni, sok ilyen van a neten.

2013. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az történik, hogy 0 az akaraterőd. Egyél túrót gyümölccsel, friss narancslé, reszelt alma fahéj, répa, aszalt gyümölcsök stb.
2013. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor nem 'eszel' édességet csak megízleled és kiköpöd.


Egyik elvi megközelítésben ez b@romság, mert éhezés van és te kiköpöd a kaját.


Más megközelítésben viszont hulladék kaját köpsz ki, ami igazából az éhezőknek sem való, az elhízást okozó édességek (lisztes, cukros kaják) ilyenek. Ezt nem gond, ha kiköpöd, igazából ezt is érdemlik.

Háború alatt más lenne a válasz, akkor minden viszonylag ehető dolog kincs, ez nyilvánvaló..

2013. ápr. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez egy olyan magatartásforma, ami az anorexiásokra a legjellemzőbb, de önmagad éheztetése nélkül is a csapdájába eshetsz. Azért fogalmaztam így, mert ennek /a sikerélmény hatására/ a függőjévé válhatsz, ezért nem tanácsolom, hogy elkezdd! Kényszerbetegség, vagy étkezési zavar, talán mindkettő egyszerre, nem néztem utána ilyen mélységeiben.
2013. nov. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A nyáladba így még beleoldódik a cukortartalom, szóval az nem igaz, hogy így nem lehet hízni. De nyilván kevesebb kalória, mintha tényleg megennéd.
2014. márc. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!