Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettől hízhatok? Ma megettem 4...

Ettől hízhatok? Ma megettem 4 tábla csokit és kb.6 szelet krémes sütit!

Figyelt kérdés
2013. márc. 31. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy is.ennyi belefèr a napi étkezési szokásokba.
2013. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
jaj, dehogyis! kifejezetten diétás étrend. ezt ajánlják mindenkinek, aki fogyni akar. bár inkább 6-7 tábla csokival. A 4 az semmiség.
2013. márc. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
nem ez a fő gond, hanem az, hogy ez jól mutatja, hogy nem tudsz megállni. gondolom a hétköznapokban ugyanez történik a fasírttal: csak még egyet :D
2013. márc. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Attól is függ, hogy melyik napszakban etted meg, de azért nem kevés szénhidrát mennyiség.
2013. márc. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egész héten/hónapban sanyargatod magad, most meg úgy voltál vele, hogy na 1 nap, úgyis ünnep van annyit és azt eszel amit akarsz, holnaptól meg visszaállsz.

Ezt te is tudod, hogy egy nap alatt se hízni, se fogyni nem lehet, Kb a 4tábla csoki 2200kcal csak. Ennyit húsból, zöldségekből is lehet enni, sőt nem is tudsz ennyit megenni belőle. Attól, hogy most meg lelkiismeretfurdalásod van, attól hogy ettél, amit minden embere csinál(jó lehet, hogy nem napi 4tábla csokit) de itt kezdődik már a beteges gondolkodás, Pl nekem eszembe se jutna, hogy jaj most ettem. Én meg ma reggelre ettem 5szelet sonkát, huu na és, nem jegyzem fel, de visszatérve hozzád, ha normálisan ennél mindent-igen mindent, még csokit is, mert ez egy kínzás csak a részedről, ha szereted és nem eszel soha, csak ünnepkor de akkor sokat. Semmi értelme. Nem fogsz hízni, de azért egy kicsit gondold át, hogy mit teszel magaddal, és mennyire éri ez meg neked. Lehet stresszelni, dobogó szívvel lefeküdni és"bűntudatot" érezni, hogy jaj ettem ezt meg azt, de ez már egy eltorzult fogyókúra mánia. Egész életedben nem lehet csak egy diétát követni, lehetettlen, meg nem is jó, mindenből egyél normálisan, persze itt nem a chips, csokikra gondolok, de ha megkívánsz egy szelet csokit inkább edd meg, mint hogy hónap végére ráéhezel és egy egész kartonnal befalsz. Ez már nem egészséges, 4tábla csokit egyszerre megenni, nem is értem hogy lehte, nekme visszajönne az tuti, max 1sor milka azt kész de 4 táblával--Brr

Szóval gondolkodj el az egész életviteleden, nem olyan jó, ezeken a dolgokon görcsölni, van akinek tönkreteszi az életét-fizikaila, szellemileg és lelkileg is...

2013. ápr. 1. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Zsírt igen.
2013. ápr. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sz.ar kaják, de 1 nap alatt nem lehet hízni :S
2013. ápr. 2. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!