Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek még ma, mi fér bele...

Mit egyek még ma, mi fér bele a diétába? Eddig reggelire ettem egy szelet krémes kenyeret, délben egy tányér levest, utána két szelet meggyes pitét utána burgerking hamburgert és egy forrócsokit.

Figyelt kérdés
Fogyózom, nem nagyon durván, napi kb 1500 kcal + heti kb 4X minimum 1 óra mozgás, és nem tudom mit egyek bűntudat nélkül.

2013. márc. 17. 19:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha fogyózol miért ilyen vacak kajákat eszel? Ettől garantáltan nem fogsz fogyni. Vagy ha fogysz akkor se zsírból mert az csak rakódik, mivel kevés fehérjét eszel az izmaid sorvadtak lesznek. Ilyen jó kis löttyedt alakot fogsz elérni ezekkel a kajákkal.
2013. márc. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem ilyeneket szoktam, általában egész mást, de ma ilyen napom volt, viszont nincs kedvem elbaszni az egész diétámat
2013. márc. 17. 19:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagy te benne, hogy benne vagy az 1500 kcal-ba?

Ez, amit felsoroltál durván saccolva is van annyi.

2013. márc. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát remélem hogy másfajta kajákat eszel. amúgy ez kb 1300kcal eddig. Egyél abonettet sovány túrót, vagy light sajtot vacsira zöldséget
2013. márc. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elba.sztad már a diétádat, amikor értéktelen sz.arokat ettél..

Húst és zöldséget kellene enned még.. meglepő módon :)

2013. márc. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

'Hát.... ez minden, csak nem diéta. Szinte feleslegesen mozogtál.

Zöldség, hús, kevés gyümölcs.

Szerintem, amit leírtál, az több, mint 1500 kcal.

'De! Ne fogyókúrázz, hanem valóban tarts egy jól megválasztott és helyesen kialakított diétát, mellette persze mozogj! Hidd el! Sokkal üdvözítőbb, hisz ezt egész életedben tudod folytatni. Nem vagyok fanatikus, de csak ennek van értelme. Akkor már nem kell számolgatnod ma kalóriákat, stb.

Sok sikert kívánok Neked az életmódváltásodhoz!

Üdv.: Rea

2013. márc. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!