Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mien ételeket fogyasztjak...

BalaZS7 kérdése:

Mien ételeket fogyasztjak amiben sok a fehérje? Pls?

Figyelt kérdés

Hali...13vagyok és edzés mellett szeretnék valami fehérjében gazdag kaját is ennii...

mostanában tojásfehérjét ettem..de nyersen :S xD

az igyan olyan minta fött tojasnak a fehérje?

előre is köszi a válaszokat:)



2013. ápr. 1. 19:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Találd ki a spanyol viaszt.. 13 évesen, majd izmos leszel mert nyers tojást eszel.


Ülj le kicsit, gondolkodj.. ha ilyen egyszerű lenne, mindenki izmos lenne.


Egyél rendesen, sok húst, kenyeret hagyd meg a dagadt csajoknak, jó sok zöldség, zsírok, húsok menjenek, és meglepő dolog is jön: eddz.


Az izomagy haverod meg hidd el, nem a nyers tojástól lett hülye, de egy nagy igazság van: amíg ilyeneket kérdezel, addig nagyon sok tudásod hiányzik ahhoz, hogy majd később kidolgozott tested lehessen. Ahhoz nem csak enni és edzeni kell, hanem tudni hogy mit eszel, és hogyan edzel.


De sportos tested lehet akkor is, ha nem tunyulsz el (heti 3-4 napot edzel, akár csak saját testsúlyos erősítésekkel).

2013. ápr. 2. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:

Igen, edzés nélkül nem lesznek izmok

Ha annyira csak tojásfehérjét akarsz enni akkor meglehet csinálni rántottának, de ne nyersen.....

2013. ápr. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

edzek rendszeresen minden nap..

nem hagyok ki egy napot sem..

tehát nem mondtam hogy ha tojás fehérjét eszek akkor izmos leszek tehát nem arra mondtam...de köszi a kicsit pozitív válaszokat is :D

2013. ápr. 2. 16:52
 14/15 anonim ***** válasza:
Igazából mindent megkaptál.. egyél normálisan (a normális nem az amit a legtöbb, kövér és beteg ember csinál, állandóan kenyeret és édességet tömnek magukba, hanem főleg hús és zöldség fogyasztás) aztán ha eljön az ideje, utána olvashatsz a testépítésnek, ha a 'sportosnál' izmosabb testet szeretnél. De ehhez tanulni kell, megnyitni mondjuk a builder.hu-t és olvasni. És nem fogsz olyat olvasni, hogy nyersen egyél tojást. Miért, mert nehezebben hasznosul. Miért, mert semmi tápanyag nem veszik el belőle egy kis hőkezeléstől. Hát ezért.
2013. ápr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

értem..nagyon köszönöm mindenkinek:)

megfogadom a tanácsodat..:)

2013. ápr. 3. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!