Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha diétázom melyik a jobb...

Ha diétázom melyik a jobb inkább ebédre: paradicsomszószos tészta vagy sonkás-salátás szendvics? (tudom, hogy nem a legjobbak, de csak ebbol tudok választani)

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 20:50
 1/3 anonim válasza:

sonka+saláta(kenyér nélkül szerintem max teljeskörűségű kenyérrel/rozs kenyérrel)

De szerintem teljeskörűségű tésztát ehetsz ebédre.

mindenképp sok zöldség gyümölcs...(ne kenyérrel/tésztával lakj jól)

2013. ápr. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bármelyiket eheted,de célszerű barna kenyeret, és teljes kiőrlésű lisztből készült tésztát enni. És ne az legyen a fő étel amihez eszel valamit,hanem pont fordítva.
2013. ápr. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen lisztet eszel, ez semmiképpen sem diétás.


Nem nagyon tudják az emberek felmérni a gabona lisztek súlyát, ha egyszer ezzel már valaki elhízott, megbetegedett, akkor ne ezzel akarjon fogyni.


A tv szerint a teljes őrlésű lisztek jók. Szerintem meg inkább nézzetek barátok köztöt, az színvonalas műsor az ilyen megalapozatlan, demagóg népbutító állításokhoz képest.

2013. ápr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!