Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 176 cm-hez 57 kg milyen? A...

176 cm-hez 57 kg milyen? A háziorvosom szerin "alultáplált", anyukám szerint "normál", a barátaim szerint "dundi" vagyok.

Figyelt kérdés
8 éve triatlonozom és elég izmos vagyok, nem tudom kinek higgyek és hogyan lássam magam tisztán. 17/L

2013. ápr. 8. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Dundi? Én 165-höz vagyok 59, de nem érzem magam dundinak. Én is sportolok.

Szerintem is sovány vagy, főleg, ha sportolsz, mivel az izom ugye nehezebb, mint a zsír.

2013. ápr. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen,ez kevés egy kicsit.
2013. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%
Ez teljesen rendben van.Ha neked problémád van az alakoddal akkor viszont ledobhatsz pár kilót.Az a lényeg, hogy te elégedett legyél mikor tükörbe nézel.És akkor fütyülni fogsz arra mit mond más.
2013. ápr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csontozat kérdése, kinek mennyi kiló a jó.
2013. ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze csontozat kérdése is. De fogynod biztosan nem kéne!Amúgy mindenkinek van egy "optimális" súlya,amit rendes étkezés mellett tart.Ettől csak kissé tud eltérni,úgy hogy még az számára normális.Biztosan ismersz olyat,aki nem eszik sokat mégis,úgymond nagyobb súlyú,mint "kéne" lennie.És ez igaz fordítva is,valaki úgymond "zabál"mégse tud hízni.Ezek a dolgok testalkattól,anyagcserétől függenek. Ez az optimális súly a kor előrehaladtával általában növekszik. Ha Te ezt az 57 kg körüli súlyt rendes étkezés,mozgás mellett tartod,ne gondolkozz azon,h jó vagy-e így.
2013. ápr. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó vagy.


Meg nézd az átlagot:


alultáplált + normál + dundi / 3


= Pont jó!!! :)

2013. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Alultáplált, kb. 66-nak kellene lenned.

Ha jól érzed magad, maradj így, de ne fogyj, mert azzal csak rosszat teszel. Nem lehetsz dundi...

2013. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!