Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Korog a gyomrom, de a szám...

Korog a gyomrom, de a szám nem kívánja az ételt. Úgyérzem ha lenyelem az ételt, hányni fogok. Mit tegyek? Milyen betegség ez?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz elmagyarázni a bajomat. Tudom hogy ennem kéne, de egyszerűen képtelen vagyok rá néha. Nem mindig áll fenn ez a probléma, de sokszor előjön. Lenyelni nem bírom az ételt, az ízükkel is bajom van(olyanoknak is, amiket amúgy szeretek). Napi 1x, max 2x eszek normális adag ételt, jó ha megvan napi 1500 kalória.

Gyakorlatilag nincsenek táplálkozási szokásaim, néha gyorsan bekapok egy gyümölcsöt vagy zsömlét vagy ilyesmiket, ha épp éhes vagyok, és érzem hogy meg tudom enni. Kialakítani sem tudom az étkezési szokásokat, mert egyszerűen hiába korog a gyomrom, ránézek az ételre és érzem hogy elkap a hányinger.


2013. ápr. 20. 21:56
 1/2 anonim válasza:
ajajj.
2013. ápr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 LeeRia. válasza:
Nekem is pontosan ugyan ez a bajom volt. Én sem tudom, hogy milyen betegség ez, de magamat "gyógyítottam" ki belőle. Valószínűleg a rendszertelen étkezés a baj. Próbáld ki, hogy óránkét eszel egy pici adagot legyen az akármi. Inkább olyat, amit nagyon szeretsz és így talán jobban sikerül majd nem rosszul lenni a kajától :)
2013. júl. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!