Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Élelmiszer-adalékanyag allergi...

Élelmiszer-adalékanyag allergiája van valakinek?

Figyelt kérdés
Én is erre gyanakszom a testvéremnél, csak nem tudom ilyenkor mi a teendő. Milyen kezdeni tünetei vannak? Kitől kell, és hova beutalót kérnem?

2013. ápr. 21. 11:30
 1/1 anonim válasza:
Szia! Nekem nincs, de anyukámnak van ilyen allergiája, neki a tartósító-adalékokra áll fenn az érzékenység. Első körben talán háziorvos, majd belgyógyászat, de oda kell beutaló. Mivel az ételallergia általánosságban véve egy olyan dolog, ami nem tipikus tüneteket produkál, készüljetek fel arra, hogy tenni fogtok pár felesleges kört az egészségügyi rendszerben. Az egyik rokonomról is azt gondolták először, hogy ilyen allergiája van, diétáznia is kellett, de később rájöttek, hogy valójában a pajzsmirigyével van gond. Sok szerencsét és kitartást!
2013. máj. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!