Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha iszom minden nap 1-0,5 l...

Ha iszom minden nap 1-0,5 l zöld teát, mellette sportolok minden nap fél órát és az édességeket is hanyagolom akkor az egészséges?

Figyelt kérdés
Lehet tőle fogyni is? (nem ez a legfőbb cél)

2013. ápr. 28. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Egészséges.
2013. ápr. 30. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Napi fél óra edzés az szinte semmire sem elég. Inkább edz heti 3x 1,5-2 órát, az többet ér szerintem. Persze nem mindegy az sem, hogy milyen sportra gondolsz.

Az édesség hanyagolása önmagában még nem elég egy egészséges étrendhez, figyelni kell a megfelelő szénhidrát, zsír illetve fehérjebevitelre is.

Extrém eset pl: ha mindennap hamburgert eszel, hiába hagyod el az édességeket :)

2013. máj. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nem eszem ilyen zsíros ételeket mint pl. Hamburger.
2013. máj. 2. 19:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Kár hogy nem eszel zsíros ételeket, mert helyette mondjuk eszel tejet vagy kenyeret gondolom. Ami viszont hiba.


Önmagában a zöld tea és a sport egészséges-e? Mondhatni, attól is függ mi a sport. Azért egy futásra nem erőltetném rá, hogy olyan nagyon egészséges, inkább divatos. A zöld tea jó, persze.

2013. máj. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Tejtermékeket nem nagyon eszem, esetleg nagyon ritkán. Zsíros ételeket is töröltem az étrendemből.
2013. máj. 4. 09:24
 6/8 anonim ***** válasza:

Esszenciális zsírok vannak, amiket enni kell. Nekem 8.


Végül mit eszel?

2013. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

R: teljes kiörlésű barna kenyér sajttal, csirkesonkával, jó sok zöldséggek

T: alma

E: ami van otthon, csak a csirkemellet szeretem a húsok közül (köret nélkül)

U: vagy kimarad, vagy valami gyümi

V: többnyire joghurt

2013. máj. 4. 21:39
 8/8 anonim válasza:
Az étrended nagyon jó. Arra figyelj hogy ne egyél lefekvés előtt 3 órával, Estére a legjobbak a saláták. A zöldteával kapcsolatban pedig: nem szabad tulzásba vinni. Egészséges egy bizonyos szintig. 1 liter még elmegy, de annál többet semmiképp se igyál
2015. szept. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!