Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Picwick zöld tea hatékony?

A Picwick zöld tea hatékony?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1.

Kezdő zöld tea fogyasztó vagyok,és szeretném tudni hogy a picwickes zöld tea ugyan úgy hat a szervezetre mint egy drágább termék?

Hiszen kb fele annyiba kerül mint egy külföldi márka.

Azt elhiszem hogy a külföldinek jobb az íze de én nem azért iszom hanem sport mellé fogyni.

Szóval a Picwick zöldteában is megvannak ugyan azok pozitív hatások (mint PLD az antoxidáns,szabadgyökök megkötése)amik egy minőségibbnek??


2.Hány filter fogyasztást javasoltok ebből a fajtából ??egynap?



2012. júl. 4. 15:05
1 2
 1/19 Alaque ***** válasza:
Nem igazán vagyok jártas a témában, de szerintem zöld teát Indián kívül nemigen találsz. Zöld tea az, amit a friss, még zöld tealevélből főznek. Ezek az itteni zöld teák legfeljebb a dobozuk színe miatt zöld teák. Finomnak finomak, de hogy mennyire "hasznosak", azt nem tudom. Egyébként én is a zöld dobozosakat szeretem, meg a Lipton meg Nestea palackozott zöld teákat, és szerintem még ez utóbbiaknak lehet a legtöbb közük a zöld teához, de ez csak egy laikus véleménye. :)
2012. júl. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 Theorba ***** válasza:
52%

Apró kiigazítás a "Zöld teát Indián kívül nemigen találsz"-hoz: Jujj!


No például a fantasztikus Georgiai (Grúzia), és még számtalan. Jajj-pán...

2012. júl. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Várom még a többiek véleményét!!Írjatok bátran!
2012. júl. 4. 19:01
 4/19 Alaque ***** válasza:
52%
Egyem meg a húsodat, második, Grúzia tényleg itt van a szomszédban Indiához képest.
2012. júl. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Theorba ***** válasza:

Kedves V-Alaque!

Elemi iskolai tudásanyag:

Tbiliszi nem egészen 3000 Km.

India meg célállomástól függően 8-9000 Km.


Eszem a zúzádat te kis epeömledék analfabéta.


(Elnézést a kérdezőtől!)

2012. júl. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Alaque ***** válasza:

Kedves névtelen mindentudó!

Legalább annyira örülök annak, hogy sikerélményt szereztem neked égbekiáltó tudatlanságommal, mint annak, hogy megragadtad a hozzászólásom lényegét.

Engedd meg, hogy én, méltatlan halandó, bocsánatodért esedezzek, te minden emberi gyarlóság felett toronymagasan szárnyaló félisten, te tudományos tények éber őrzője és védelmezője!

Tengermély tisztelettel:

Alaque

2012. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Nem tudom,hogy aktuális-e még a kérdés....


A picwick teákban előfordulnak ezek az anyagok azonban ezeket a filteres teákat -mint a Picwick zöld teákat is-: Színezik,aromával oltják be és lehetne tovább sorolni. Ezért nagyobb kúrákhoz nem ajánlanám.


Egy napra 3 csészényi Teát és fontos,hogy ne csak teát igyál,hanem vizet is vigyél be a szervezetedbe.

Ezek mellett magas polifenol tartalmú teák közé sorolhatjuk a *Rooibos!! teát ill. fekete teát is.


Én hallottam egy másik teáról ami "fogyaszt" azaz elősegíti az emésztést. Ez a Aloe vera-s zöld tea.


*Szerintem a legfinomabb teák közé sorolhatjuk és a hatása is igen erős! :)


Ha van mág valami kérdésed írj nyugodtan :)

2012. júl. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
MINDIG aktuális :D
2012. júl. 20. 12:47
 9/19 anonim ***** válasza:

Ha fogyasztás az elsődleges cél akkor a Jázmin tea is nagyon hatásos e téren :)


Utolsó voltam

2012. júl. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Jázmin is van a picwick teában ,de maga a jázmin tea is zöldnek számít igaz? :D
2012. júl. 24. 16:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!