Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Eleget vagy sokat ettem ma?

Eleget vagy sokat ettem ma?

Figyelt kérdés

reggeli : 30g mézes zabpehely+ 1dl tej, 2,5 dl tejeskávé

tízórai : teljes kiörlésű magvas zsemle+ párizsi,sajt,paprika

ebéd : 1 szelet rántotthús,kis adag rizs

uzsonna : 1db körte + egy bögre kakaó

és egész nap még plusz 1l vizet ittam..


2013. ápr. 30. 16:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem egyáltalán nem sok.
2013. ápr. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kevés. A párizsi nagyon rossz döntés volt, tegyél bele csirkét vagy sonkát(csirkével olcsóbban kijössz kg-ra)

A rántotthús attól függ mi volt ..ha csirke, pulyka az jó, zöldség mehetett volna hozzá. Mivel keveset eszel gondolom diétázni szeretnél.. gyümölcsöt szerintem hanyagold és kérlek 1 körtét ne nevezz uzsonnának!:D Max. nasinak.. egyél helyette zöldséget, vagy maradékot az ebédből, tojást akármi. Miért vacsoráztál? Sovány túró ízesítve nyugodtan mehet jó kis fehérjeforrás(tej helyett is inkább ezt ajánlom), éhesen ne feküdj le. 1l víz nagyon kevés, főleg ilyen melegben , legalább 2 legyen.:)

2013. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért nem vacsoráztál?* Bocsi
2013. ápr. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ebédemet mindig 2-körül, vagy később szoktam enni és ezért nem szoktam vacsorázni.. délután csak gyümit eszek mást nem nagyon ;-;
2013. máj. 1. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!