Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A kólától lehettem rosszul?

A kólától lehettem rosszul?

Figyelt kérdés

Du. 3 körül moziban voltunk. Megittam egy 7,5 l-es kólát (nagyritkán iszok 1-1 kortyot amúgy).

Hazafelé az úton már éreztem, hogy valami nem okés.. Itthon már szabályosan hányingerem volt és fájt a gyomrom. Ez egészen estig tartott...


2009. szept. 28. 05:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Te 7,5 decilitert akartál írni, mert 7,5 liter colat ember legyen a talpán aki megiszik egy mozifilm alatt.
2009. szept. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a cola volt, de lehet, hogy influenza, a hasfájós fajtából. De akár attól volt, akár nem a cola nem egészséges. Vedd figyelmeztetésnek, hogy ne igyál többet.
2009. szept. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, lehetett a kólától! Én ugyan így vagyok a kólával, ha 2 kortynál többet iszom belőle, olyan rossz lesz agyomrom, hogy csak na! Sok savat csinál.
2009. szept. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Első: igen, 7,5 deciliter akart lenni, csak korán volt még :)


Nem hiszem, hogy influenza, mára már elmúlt!

2009. szept. 28. 13:27
 5/5 anonim válasza:

szerintem a kólától volt...

nekem is volt ilyen.én is ittam és nekem is hányingerem volt, szédültem, és nagyon nyilallt a szívembee:S

nagyon sar érzés volt:S és azóta nem iszok több kólát:P

2009. okt. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!