Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Betegség után vagyok, hogy...

Betegség után vagyok, hogy tudnám minél gyorsabban visszahozni azt a 3-4 kilót ami lement a betegség két napja alatt?

Figyelt kérdés
Gyakorlatilag nem ettem azalatt a 2 nap alatt semmit és folyadékot is alig ittam (2 nap alatt másfél liter). Nagyon lefogyottnak látszok, látványban több kilóra gondoltam, hogy lement, anyukám azt mondta, hogy ez csak dehidratáció. Tényleg csak dehidratációról van szó? A másik, hogy mivel már rendesen tudok enni, és ha még több fehérjét és szénhidrátot viszek be és mellé sok-sok folyadék gyorsan visszajön az eredeti állapot? (Megjegyzem testet építek és mezomorf alkatom van, ezért fontos a tömegnövelés számomra:))
2010. máj. 19. 10:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha dehidratálva vagy, akkor az azt jelenti, hogy egy kicsit kiszáradtál. A hiányt több folyadék bevitelével pótolhatod.
2010. máj. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!