Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy küzdjem le a puffadást?

Tímár Brigitta kérdése:

Hogy küzdjem le a puffadást?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Segítséget kérek, hatalmasra puffadó has ellen! Elképesztően zavar hogy amint eszek valamit hatalmas lesz a hasam kb fél-egy óra múlva. Mit tehetnék ellene...tanácstalan vagyok. :( Egyébként vékony vagyok és így úgy nézek ki mint egy 5 hónapos terhes. :(


Kérem segítsen aki tud!


Köszönöm!!!



2013. máj. 9. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Én menszesz előtt vagyok így, de azt hiszem az normális. Orvoshoz kell elmenned!
2013. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Glutén és tejmentes menüt próbálj követni. Pár nap múlva valószínűleg jobb lesz.
2013. máj. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Glutén vagy tejcukorérzékenyek vezető tünete amit leírtál. Érdemes lenne egy kivizsgálás.

A javaslatom: háziorvos...

2013. máj. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Ezek a gluten, tej, tejcukor érzékenység tünetei.Érdemes lenne egy szigorú diétát kiprobálni , de feltétlenül orvoshoz kell menni és kérni a gasztroenterológiai kivizsgálást.
2013. máj. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek a választ! Én is a gluténre és a tejre gyanakszom. Feltétlen felkeresem az orvost! Mert már nehezen bírom... :(


Még egyszer köszi mindenkinek! :)

2013. máj. 10. 10:24
 6/8 anonim ***** válasza:

nem muszáj addig szenvedni amíg az orvosod azt nem mondja: "És ne szenvedj többet vala"


előbb is abbahagyhatod ezen kaják evését.

2013. máj. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

:D Rendben! Már nem eszek ilyet 3 napja és láss csodát sokkal jobban érzem magam!!! :)

Köszönöm! :)

2013. máj. 13. 08:54
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem látom benne a csodát, de őszintén örülök ha jobban vagy!
2013. máj. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!