Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan készítsem el a túrót,...

Hogyan készítsem el a túrót, hogy ne kapjak székrekedést tőle?

Figyelt kérdés

Nyersen székrekedést okoz, legalább is nekem ez a tapasztalatom vele...


De úgy tűnik, hogy ezzel totál egyedül vagyok ezen a világon, mert mindenhol mint pont a székrekedés egyik ellenszereként tekintenek a nyers túróra... pfff



2013. máj. 9. 13:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy totál egyedül a világon, a tehén tej egy emberi fogyasztásra alkalmatlan anyag, hasmenést / székrekedést okoz.


Próbálj olyat enni ami nem műanyag a tested számára, szerintem. Ha már egészség témakörben kérdeztél :)

2013. máj. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tudtommal a tej, csak a laktózintolerancia miatt okozhat gondot, de az inkább fosást okoz, mint székrekedést. A túróba már nem sok tej van, nagyjából csak a fehérje meg víz.
2013. máj. 9. 14:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Leírtam a választ, lehet tanulni is belőle vagy figyelmen kívül hagyni.


Ha egy picit is érdekel, akkor az egészségügyi vonatkozásoknak utána olvasol, ebben segíthetek, csak kérni kell.


A túró az gyakorlatilag tej.

2013. máj. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!