Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezt csinálja még valaki?

Ezt csinálja még valaki?

Figyelt kérdés
Szerintem bulimiás vagyok de nem tudom. Már háromszor előfordult, hogy hánytattam magam. Egyszer ittunk barátnőmmel elég sokat ő sokat hányt az utcán én azt mondtam hogy én aznap este nem hánytam, de amíg ő aludt felvittem több tábla csokit meg csokinyuszit és mind magamba tömtem, utána meg kihánytam mindent. A piát is szerintem. Nem mondtam el senkinek mert visszataszítónak gondolom. Azóta nem volt semmi gond. mert én egyébként egészségesen táplálkozom meg mozgok legalábbis a külvilág így látja, de egyre több falási roham jön rám. Nem érzem magam elég jónak. Ezért hánytatom magam. Nem tudom. Tegnap mindent bezabáltam amit otthon láttam. De nagyon fájt már a hasam de akkor is még tömtem magamba csokit. Ettem ilyen pizzás chipset, meg volt szárazkenyérkocka. Aztán ettem még reszelt sajtot mellé. Ettem három túró rudit. Meg volt tök régi maradék vaníliafagyi a mélyhűtőbe. Ezekre emlékszek. Nem tudom mi indítja be de utána muszáj volt kihánynom. Nagyon szar, mert tegnap már nagyon kellett erőlködnöm hogy hányjak végre folyt az orrom meg sírtam. Anyának azt mondtam szerintem vmi vírus, meg mindenki így hiszi de igazából ÉN MIATTAM volt mert hánytattam magam. Aztán főztem még salaktalanító teát, meg lenmagot ettem mert az hashajtó. Hogy minden kijöjjön belőlem. Ma úgy volt tiszta lappal kezdek és banánt ettem reggelire meg zöldséges tésztát ebédre. De ebéd után megint éreztem és nem bírtam. Próbáltam elterelni a gondolataimat de nem ment. Bezárkóztam a szobámba csokinyuszikkal meg tibicsokival meg egy lavórral. De nem bírok hányni és nem is akarok mert nagyon fárasztó és csípi a torkom meg olyan rossz. Ezért inkább azt csinálom, hogy megrágom a csokit és kiköpöm. Végül is hányásnak is lehet nevezni. Nem tudom. Nem érdekel mit írtok válasznak oltsatok be de ez rossz nagyon. Nem tudom mit csináljak. Érdekelne van-e még olyan lány aki esetleg ilyen problémával küszködik. Inkább ilyenek írjanak! Köszönöm! 15/L
2013. máj. 10. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress pszichológust/pszichiátert, mert valóban bulémiás vagy és minél előbb segítséget kérsz annál jobb.
2013. máj. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. egyél egészségesen, szólj szüleidnek hogy gáz van -> csak normális kaják legyenek otthon. EZÉRT nem fogsz tudni beteges, hizlaló sz.arokat enni. Ez tüneti kezelés, de ha normális kaját eszel, mégsem hányhatod ki mert minek? nem hízol tőle. a családod is jól fog járni, mert ők sem fognak sz.art enni legalább.


2. pszichológus, beszéld meg a beteges szokásodat, mielőtt tönkremész. igen, bulimiás vagy, előfordul az ilyen.

2013. máj. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az első vagyok és hogy elvegyem az élét a dolognak elmondom neked, hogy nekem 6 évig volt egy barátnőm aki 12-13 éves korában a szülők válása után ugyanezt csinálta, de néhány hét után volt annyi esze, hogy szólt az anyjának akivel kerestek egy orvost. Amikor én összejöttem vele 20-21 évesen már csak egy régi emlék volt neki az életében, az egyik legkiegyensúlyozottabb ember akit valaha ismertem, most boldog kétgyerekes anyuka.
2013. máj. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
elmondtam a barátnőimnek de ezzel még nem segítettem csak a legjobb barátnőm sírta el magát hogy nem volt elég jó barátnő hogy nem vette észre de mondom hogy semmi gáz nincs mondjuk ha nem vagyunk részegek el se mondom.. de olyan rossz én anyukámmal eddig mindent megbeszéltem de ezt nem merem elmondani mert félek hogy nagyon megijedne:|| hogyan mondjam el?
2013. máj. 12. 10:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!