Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért fáj napok óta a hasam?

Miért fáj napok óta a hasam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. a hét elején elkezdett fájni a hasam, de nem egyfolytában, van hogy 2-3 órára abba marad.

De tegnap reggel is úgy keltem, hogy már fájt, meg ma is.

Bal oldalt fáj közvetlen a lengőbordám alatt, de akkor is ha simán veszek egy nagyobb levegőt.

Tegnap direkt csináltam felüléseket, meg futottam, hogy mozogjanak egy kicsit a beleim, ez be is vált, mert tudtam pukizni, utána abba is maradt a fájdalom, de megint előjött. Vettem tegnap gyógyszert(duspatalin-t) de az se használt. Mi lehet ez? Miért szúr ennyire?

Illetve bal oldalt a lengőbordám alatt mi lehet az, ami ennyire fáj? mert szerintem csak a beleim, de mivel ma már voltam wc-n azt hittem elmúlik de nem:(


Direkt főztem csilis babot, hogy az majd pukiztat, de a pukik után sem múlik el. Olyan, mintha beszorult volna a levegő, de mégse:S

Kérlek segítsetek, mert már nagyon kellemetlen, és a doki se rendel ma.

Előre is köszönöm.



2013. máj. 11. 07:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Csilis babot hasfájásra, gratulálok. Legalább olyan hülye vagy mint én. Nekem is fáj a hasam és ettem rá tojás salátát, jó majonézest pirítóskenyérrel, meg ittam mellé kakaót. Utána mégjobban fájt, szintén.


Egyébként kínai ananászos csirkét kell enni, az elmulasztja, vagy üresen rizst. Legalábbis ha máskor nekem fájt a hasam, ettől el szokott múlni, csak most nem volt kedvem hozzá.

2013. máj. 11. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán a beleiddel van baj, egyél meg minden nap egy natur actíviát, 5-ször egyél keveset, kerüld a szénhidrátokat, kávét, szénsavas italokat, és ha nem múlik, menj el orvoshoz.
2013. máj. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

:D a csilis bab már végső megoldás volt, mert nem tudtam se székelni, se pukizni, és az mindig bejön....:D most is bejött, mert végre tudtam pukizni, jobb is lett(ideig-óráig)

De végső megoldásnak nem volt jó(amire számítottam is, de az a pár óra fájdalom mentes idő megérte)

Mindig szénsavas ásványvizet iszok, de ez eddig sose volt gond, de akkor most abba hagyom, amíg el nem múlik.

Amúgy, akkor szerintetek is a beleimmel van a baj?

Amúgy mindjárt elmegyek futni, mert az tegnap is bejött, csak azt nem értem, hogy mit ehettem, vagy mi történhetett, hogy így el kezdett fájni, még a hét elején.

2013. máj. 11. 08:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!