Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » írnátok olyan ételeket amik...

írnátok olyan ételeket amik nem hízlalnak annyira?

Figyelt kérdés

olyan ételek kellenének amik kevésbé hízlalóak.

nagyim kérdezte h mit főzzöm és nem tudtam mit mondani.

én rakottkarfiolra gondoltam. az nagyon hízlal?

írnátok még ételeket? lehetőleg olyat ami nem rizs, krumpli és tészta. pl: vmi főzelék


2013. máj. 19. 21:06
 1/4 Szintiszoli123 ***** válasza:
Nem az ételek hízlalnak, hanem az, hogyha sokat eszel belőlük. Ha sokat szeretnél enni, egyél húst, zöldséggel meg zsírral minden nélkül, ami gabonából vagy hüvelyesből készül, attól sohasem fogsz meghízni. Minden mást is lehet enni, ha nem eszel többet, mint amennyit elégetsz, nem lesz hízás.
2013. máj. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy segítek e, de amikor a lányom fogyózott, akkor ilyeneket főztem neki.

Leveseket amik főleg zöldséglevesek vagy zöldségkrémlevesek, tojásleves, gulyásleves pulykából, tárkonyos pulykaraguleves, csontleves, paradicsomleves.

Rakottkarfiol, rakottzöldbab darált pulykahósból, tejföl helyett kefírt vagy joghurtot tettem rá, tojásos lecsó, tökfőzelék csirkemellpörkölt, spenótfőzelék főtt tojással, rizseshús csirkemellből, zöldborsófőzelék roston sült csirkecombbal-bőr nélkül, resztel máj főtt krumplival, salátával, zöldséges rizottók céklával, paradicsomos káposztafőzelék stefánia vagdalt, sóskafőzelék főtt tojással, zöldbabfőzelék pörkölttel

2013. máj. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nagyon szépen köszönöm!

utolsó: sokat segítettél :D

2013. máj. 20. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem okoznak SOHA, SENKINÉL elhízást:

zöldségek (kivéve, burgonya, kukorica, hüvelyesek)

húsok


gyümölcsök mindig csak mértékkel.. nem kell sok gyümölcs.


Húsból és zöldségből (liszt, cukor, tej nélkül) csak jó ételt lehet készíteni, ami nem okoz hízást vagy egyéb betegséget. Akik ilyen betegséggel küzdenek mind esznek kenyeret, cukrot vagy tejet, meg lehet figyelni.

2013. máj. 20. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!