Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mondanátok olyan ételeket...

Lilu8989 kérdése:

Mondanátok olyan ételeket amik hízlalnak? De olyat ami lassabban?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, 171cm magas és 48 kg!!!!!! sose tudtam hízni akármit ettem, és már tényleg nagyon zavar, hogy ilyen vékony vagyok. Valami étel csak van ami engem is meg tud hízlalni :D vagy lehet hogy ezt örököltem? mert a családunkban is mindenki ilyen vékony :D normális válaszokat légyszi. köszönöm :D
2011. júl. 15. 10:52
 1/3 anonim ***** válasza:

1. kérj hormonvizságalatot, elsősorban pajzsmirigyet

2. minden hízlal, csak eleget kell enni belőle :)

Nem javaslom, hogy egészségtelen szaroktól próbálj hízni, mert az téged is ugyanúgy megbetegít, mint a kövéreket.

Normális kaját egyél, csak növeld az adagot, egyél esetleg többször.

2011. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

emelt adagok

teljes kiőrlésű kenyér-sajt, vajkrémmel, sovány felvágottal, tojással, lekvárral, mézzel, stb stb

zabpehely, tej, tejtermékek, husok, halak, tojás, rizs, krumpli, hüvelyesek-bab, lencse, kukorica, egytálételek-babgulyás, rakottkrumpli, paprikáskrumpli, töltöttpaprika stb

édesség nudli, mákosguba, gofri, palacsinta, édes-sós-zöldséges tészták, pörköltek

2011. júl. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2011. júl. 18. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!