Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen vitamin hiányra utal,...

Milyen vitamin hiányra utal, ha a körmöm alatt/mögött a bőr repedezik, felválik?

Figyelt kérdés
2009. okt. 6. 21:38
 1/6 anonim ***** válasza:
E vitaminra adnám a voksom, talán A is. Szedj rá "szépségvitamint" abban mindkettő van, direkt bőrre, körömre, hajra való.
2009. okt. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy, mert nem érdemes 1 vitamint külön szedni. multivitamint vegyél, nem véletlenül vannak összeállítva ezek megfelelő arányban.
2009. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, még jó hogy a multivitaminok nagy része nem szívódik fel, egy az egyben kiürül, mesterséges, a szervezet nem tudja normálisan feldolgozni. Ezzel szemben a szépségvitaminok alapja a természetes sörélesztő.
2009. okt. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ne feltétlen vitaminokban gondolkodj, mert önmagába kevés lehet csak a vitamin. Valamire való börgyógyásznak mutasd meg és ne csodálkozz ha gombáról beszél. Előjáróba javasolnám: kerülni kell a vegyszereket/mosogatás, mosás stb/ és köröm ápoláskor a körömágyat csak érzéssel, nem szabad, hogy a körömre simult részek fel sérüljenek. Én kaptam tabletát heti egyet kellet szedni, de csak 4db volt, majd kenőcsöt és ecsetelőt. Hatásos. Főleg ha használom is. Nem tudom mit írhatok mondhatok itt, /gyógyszerek neve, vagy miért írtam a "valamire való börgyogyászt"/Emailben folytatom ha gondolod tj6813@vipmail.hu
2009. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Méregtelenits! aloe vera ivólével, és egyél hozzá Forever A-Beta-Care tablettát, és elfelejtheted a problémát.
2009. okt. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

sörélesztő, szerintem is.

Hacsak nem vastag és sárga a körmöd, mert akkor gomba.

Az ilyen aloés izéket felejtsd el, mert drágák és csak be akarnak vele léptetni valami mlm rendszerbe.

2010. márc. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!