Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Vékony vagyok, de nagyon jó...

Vékony vagyok, de nagyon jó az étvágyam. Hogyan hízzak úgy, hogy ne legyen narancsbőröm?

Figyelt kérdés
Sportolok, kicsit gyors az emésztésem, és nagyon jó az étvágyam. Ennek ellenére nagyon vékony vagyok, 160 cm és 45 kg vagyok, de kicsit izmos vagyok, szóval úgy 40 kg-ot mondanák magamra ránézésre. A sportot nem hagyhatom abban, az kizárt, viszont nem olyan edzést csinálok, ami nagyon fogyasztana. A baj az, hogy ha egy kicsit is hízok, abból mind narancsbőr lesz. Ezt szeretném elkerülni, és felszedni néhány kilót narancsbőr nélkül. Hogy lehetséges ez? 18/lány (többet enni már nem kellene, így is folyton eszek)

2013. jún. 18. 22:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel nem tudsz, mit csinálni ilyen alkat vagy. Én is ilyen voltam egészen 26-27-éves koromig.

173cm/50kg.


Egy szál bél, kóró, piszkafa. Minden létező csontom kilátszott. Olyan voltam, mint manapság az anorexiások.

Mindig azt kérdezték, hogy nem eszek?

Amikor meg látták, hogy, mi mindent tömök be leesett az álluk csak néztek.


Hozzáteszem sosem sportoltam mert a mai napig utálom a sportokat.

Annyit ettem, hogy az egy felnőtt férfinak is a becsületére vált. Arról már ne is beszéljünk, hogy betegesen édesség függő vagyok a mai napig.

Kamaszkoromban napi szinten voltak a sütik és édes italok. Inkább az édesség, mint a normális kaja.

Az egészséges életmód ellenpéldája voltam. És nem is mozogtam sokat.


Ennek ellenére 5 éven át szilárdan stagnáltam az 50 kilómon. Amikor évek alatt végre felszaladt 1-2 kiló az már népünnepély volt.


Persze ha nem volt étvágyam a meleg miatt, vagy ideges voltam 2-4 nap alatt kilók csúsztak le rólam.


Azt hittem egész életemben egy ilyen ronda, lapos kis görcs leszek.


Aztán 26 éves korom környékén elkezdtem hízni. Az ember 26 éves koráig fejlődik ha nem is olyan látványosan, mint kamaszkorában de ekkor áll meg végleg a növekedés és innentől már csak széltében nő az ember.


Nem akarom bő lére ereszteni: négy éve 92!!kilóról fogytam le 65-re. Igaz egy darabig gyógyszert szedtem na de akkor is!


Szóval ne aggódj. Leszel te még nehezebb is. Addig használd ki, amíg a nap süt most egyél, annyit, amennyi beléd fér mert lehet, hogy később meg kell majd gondolnod. Pláne ha szülsz gyereket is.


A narancsbőr meg sokszor alkati kérdés is de talán szokj le a sertés termékekről, cukrozott dolgokról és szénhidrátból a jó szénhidrátokat /rozskenyér,stb./ keresd.

És fontos a sok folyadék. Tea, ásványvíz.

2013. jún. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!