Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az alma akkor most egészséges,...

Az alma akkor most egészséges, vagy nem?

Figyelt kérdés
Mindennap egy alma,az orvost távol tartja.Ezt hallom mindig.Ez biztos igaz,de van egy problémám,mit tudtok ehhez szólni?A táplálkozásomra olyan színten kell figyelnem,hogy ügyelnem kell arra,ne okozzon székrekedést.Ha keményebb a székletem,sajnos valami ott törtnik,fáj a fenekem,néha vérzik is.Nincs aranyerem állítólag.Na mindegy,a lényeg,hogy sok könyvben azt írják,az alma jó székletlazító,rostos,és jó a székrekedésre is.Szeretem is,és örültem,hogy megoldódnak a gondjaim.Azt tapasztaltam,hogy engem viszont megfog,ugyanúgy,mint a banán.Létezik?Mi az igazság?
2009. okt. 11. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nemhiszem!

Lehet, hogy nem elég az egy alma naponta, próbálkozz kettővel. És ha kipróbáltad, próbáld meg az alma kompótot.

Evési szokásoktól függően, jónak kellene az almának lennie ilyen jellegű problémák megoldására.

2009. okt. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csecsemőket, kisgyerekeket is fog az alma. Hasmenéskor is ajánlják.
2009. okt. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én pont az ellenkezőjét tudom,hogy az alma megkönnyiti az emésztést,megmozgatja a belet..,de lehet nem mindenkinél müködik ugyanúgy!
2009. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
De orvosnál ugye voltál? Mert a tüneteid simán lehetnének poliptól vagy daganattól is. Először azt kéne kivizsgálni és utána kísérletezni, hogy mi a jó étel neked.
2009. okt. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha almát eszel, igyál több vizet aznap
2009. okt. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
K* régi kérdés, de sebaj. Az almában sok a rost, ha nem iszol hozzá elég vizet, lehet, hogy megfog fogni. Fura, de engem is megfog.
2021. okt. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!