Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zugevő lettem? Mit tehetnék...

Zugevő lettem? Mit tehetnék ez ellen? Mivel tudnám kontrollálni? Sokszor csak akkor döbbenek rá mi is történt amikor már megettem az edott szelet csokit vagy egyebet.

Figyelt kérdés
Képes vagyok egész nap a szekrényre járni finom falatok után.. ezzel még nem is lenne olyan nagy probléma - csak szégyellem de iszonyatossan - és olyan bűntudatom van tőle.. tgnap este a párom rajtakapott... hát csöppet megalázó volt... mivel lehetne ezt az állandó kívánosságot csökkenteni.
2013. jún. 21. 15:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Legtöbb b esetben ennek lelki okai vannak /tudat alatt/. Stressz vagy más probléma. Azt kéne kideríteni. Meg akaraterő is kell.
2013. jún. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ennek valamilyen lelki oka van. Amíg ki nem deríted, hogy mi az, addig nem nagyon tudsz tenni ellene. Ha nem megy, fordulj pszichológushoz, ő tud segíteni rájönni a lelki problémáidra és leküzdeni azokat.
2013. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!