Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fehérje turmix károsak az...

Quek kérdése:

Fehérje turmix károsak az emberre?

Figyelt kérdés
tudjátok azok a nagy bödön amit body shopokba lehet kapni. az káros a szervezetre?

2013. jún. 23. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
sportorvos.hu/.../mi_tortenik_ha_a_szuksegletnel_tobb_feherjet_fogyasz
2013. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. jún. 24. 00:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Úgy érted a fehérjefogyasztás káros-e?

Nem, az ember húsevő, alapvetően nem káros ránk a fehérjefogyasztás.

2013. jún. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem azokra a fehérje turmix porok amiket testépítő boltokba lehet kapni. de az első kommentelő kicsit meg győzőt hogy valószínű elégé meg terheli a belső szerveket.
2013. jún. 25. 20:06
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom megnyitni az első linkszerűségét, de azt sem értem, hogy jött egy fehérjeforrásból a mennyiség.

A kérdés tárgya nem káros a szervezetre. Egyszerű szűrt fehérjék, semmi több. Nem tesznek bele gonosz hormonokat sem -.-

A belső szerveket meg annyira terheli meg a fehérjemennyiség, ahány százezer testépítő kerül naponta kórházba azok közül, akik követik az étrendet. Nem sok.

2013. jún. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"nem azokra a fehérje turmix porok amiket testépítő boltokba lehet kapni. "


ÍRD LE MIBŐL KÉSZÜLNEK AZOK A FEHÉRJE TURMIX POROK. És akkor rájössz a hibádra.


"az első kommentelő kicsit meg győzőt hogy valószínű elégé meg terheli a belső szerveket."


Az első válaszoló belinkelt egy gennyláda értelmetlen oldalon közzétett értelmetlen cikket.


Nem értek egyet a tejevéssel, így a tejfehérjét tartalmazó táplálék kiegészítőkkel. Ugyan így vagyok a szójával. DE általánosságban kijelenteni, hogy egy jó minőségű fehérjepor káros, megviseli a testünket.. aki így gondolja, az LEGYEN VEGETÁRIÁNUS. Aztán rá fog jönni szépen magától hogy ez így mégsem jó, és kell az a fehérje. Namost ha pedig a disznó felkoncolt sonkáját megeszed, akkor a tojás és a marha proteint is megeheted..

2013. jún. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Olyan sok butasággal tömik az ember fejit hogy már kétségeket keltenek benne és ez által nehéz döntést hozni legalább is nekem, de azt be kell látnom hogy ilyen edzés mellé amit én le tolok szükség van megfelelő táplálék bevitelre is mert nagy eredményhez nem vezet. sokat gondolkodok ezen hogy most kinek higgyek. az is fel merült bennem hogy valami házilag készült turmix(ami iható is) és helyettesíti ezeket a porokat létezik egyáltalán? vagy akkor döntsek a por mellet.
2013. jún. 26. 01:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Most őszinte lesz. gondolom ez KOMLY válaszolóknál ritka. Látom mit írok, de kisssé nehezen,

Tehát:



Igazi Aczélos választ kapsz. ilyat amit meg sem érdmelsz, de legalább őszinte lesz.


A fehérje egy alapvető tápanyag (próbálok helyes betűket haszbálni)


Mindegy mi az, te csak egyed, merterősödni akarsz. most ne foglalkozz azzl, hogy milyen protein. egyed edzés után, 30 g fehérjét, segít. ennyi a lényeg. ez lehetne tojás vagy marha protein, de ha tejsavó az sem baj. többet ne rágódj a kérdésen.

2013. jún. 26. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!