Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit érdemes mandullaműtét...

Mit érdemes mandullaműtét után enni/inni?

Figyelt kérdés

Most műtik a páromat mandullával és sokmindent olvasok, hogy mit szabad , mit nem szabad enni ...Először is sok helyen olvasom, hogy jó ilyenkor, tejbegriz/rizs , joghurtok, egyéb tejtermékek stb, de hallok ellenvéleményeket is, hogy ilyenkor nem jó a tejtermék, mert igy a túlzott nyák képződés miatt még nehezebb a nyelés.

Na és a fagyiról is olvasok rosszat/jót .

Akinek volt már ebben vmilyen tapasztalat, kérem irja meg :)

Előre is köszönöm :)



2013. jún. 24. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Fontos, hogy ne legyen száraz és könnyen csússzon. Engem is nyáron műtöttek. Én egész nap hideg teát lőtyöltem és fagyiztam, mert fájt a műtét helye, és a hideg elég jót tett neki. Persze ettem normális kaját is, pl. tejfölös tésztát meg ilyeneket. A lényeg, hogy olyan cucc legyen, amit könnyű pépesre rágni, és nem marad benne olyan darab, ami karcolhatja a torkot, tehát fájdalmat okozna. Savas és meleg dolgokat nem szabad enni, mert fáj. Én próbáltam anno a hideg limonádét, nem javaslom...
2013. jún. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
engem tavaly nyáron műtöttek, irtózatos érzés. nekem a hideg folyós fagyi jót tett, de a meleg pépes krumpli főzelék is jól esett. én a főzelékeket ajánlom, mert a joghurttól egy idő után rosszul lettem.. :)
2013. jún. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért KELL enni utána,mert a műtéti váladékot,ami lepedéket képez, a étel lenyelése eltávolítja. Ha nem így lenne,alatta pangana a sebváladék,ami könnyen befertőzik.
2013. jún. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2013. jún. 24. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Turmix híve vagyok



Tudom hogy már késő de nem baj :)

2017. jún. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!