Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ilyen kell legyen ez a vitamin...

Ilyen kell legyen ez a vitamin csomag?

Figyelt kérdés
Ma erkezett meg a Dynamite Pak vitamincsomagom amit rendeltem, nem tudom ismeritek-e de 10 vitamintabletta van egy napra, viszont arra lettem figyelmes hogy erdekes ezeknek a vitaminoknak a szaga, kutyatap- csirketap szagu az osszes tabletta :D , van kulon C vitamin tablettam is ( nem ebbe a csomagba) es az savanyu es mas szagu teljesen, viszont ebbe a vitamincsomagba mind ilyen tapszagu, ez normalis?

#vitamin #csomag #dynamite pak
2013. júl. 5. 23:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Normális
2013. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Látom, még mindig vannak, akik elhiszik, hogy a vitamin mindenre jó... SZERINTED normális, hogy napi 10 gyógyszerszerű kutyatápszagú vackot megeszel? Mert szerintem nem. SZERINTED mennyi adalék meg vivőanyag van 10 tablettában, és szerinted ezekkel mit csinál a szerezeted meg a gyomrod?

Táplálkozz változatosan, ezeket a vackokat meg dobd a kukába. Az ára volt a tanulópénz - mert ha visszaküldöd (ha ugyan van hova), ebből egy fillért nem látsz. És ebből fogod tudni, hogy mennyire átvertek.

2013. júl. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Íme egy okos :)
2013. júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha azt nezed mibe mennyi adalekanyag van akkor mar szinte semmit se ennel, meg a zoldsegek is tele vannak toxikus anyagokkal, mutragya stb... es persze ugyanez miatt sokkal kevesebb vitamint is tartalmaznak , epp ezert kell a vitamint szedni
2013. júl. 6. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!