Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki aki meg itt van mondana...

Valaki aki meg itt van mondana valami okosat?

Figyelt kérdés

En hulye rengeteg colat ittam, szinte ma nem is ittam mast...

Az elobb nagyon elkezdett gorcsolni a hasam, elmentem wcre kicsit hasmenesem volt, de asszem minden kijott. Most mar jobb, de telinek erzem a gyomrom...vagy nemtudom, olyan erdekes. Ha lefekszek hanyimgerem is lesz. De rettegek attol, hogy kihanyom szoval azt lehet, hogy csak bebeszelem magamnak.

mit tegyek, hogy jobb legyen es tudjak aludni?


2013. júl. 7. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmi komoly, csak a szénsav, meg a cukor. Nem fogsz hányni, bár a koffein miatt elaludni is csak nehézkesen, mindenesetre ne aggódj, kiböfögöd és jobban leszel.
2013. júl. 7. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Esetleg vegyél be egy savlekötőt, vagy szódabikarbónát, lesz egy kis böfi és jobban leszel mindjárt.
2013. júl. 7. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Valami okosat? Hát ne igyál több kólát. :P Próbáld kiüríteni magad nyers ételekkel, de ha nem vágysz ételre akkor ne egyél. Amúgy ha kihánynád, attól csak jobb lesz, megszabadul a szervezeted ettől és jobban leszel, szóval ne rettegj a kihányástól. Vizet próbálj meg inni, minél többet, a koffein megártott, a kóla többi összetevőjéről nem is beszélve :/

Ha pedig rosszabbodik akkor menj orvoshoz mert koffeintúladagolásod is lehet. Amúgy szerintem jobban leszel hamarosan, de ne várd azt hogy hamar elalszol.

2013. júl. 7. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A sas nem legyekre vadászik.
2013. júl. 7. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! Meg volt egy kis hasmenesem, de mikor irtatok mar aludtam:) soha tobbet nem iszok colat
2013. júl. 7. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!