Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mondana valaki olyan tömegnöve...

Mondana valaki olyan tömegnövelő szereket nők részére, akik hízni szeretnének?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok és 50kg 170cm magassághoz. Világ életemben sovány voltam és most próbálok hízni, de nehéz. Olyan tömegnövelő szerre lenne szükségem, ami nagyon erős, gyors és nem izomnak kéne, hanem zsírnak. Ár nem számít, csak az, hogy erős legyen, akár férfiaknak való is lehet, mert szeretném gyorsan elérni azt a súlyt amire vágyom.

2013. márc. 4. 16:39
1 2 3
 1/24 Megmondóóó válasza:
Nutricia termékpaletta, alapesetben Nutridrink ha nem vagy Diabeteses. Ezek táplálék kiegészítők, tápszerek, de nem bodybuilder Kreatin-foszfát izomnövelők. Recept nélkül is kapható, csak úgy drágább, receptre olcsóbb. Szakorvosi javaslatra pedig emelt támogatással még olcsóbban kaphatod. Ne egyszerre idd meg, mert főképp eleinte kis hasmenést okozhat, több részletben, de a felbontott tápszert hűtőben kell tartani. Figyelj a lejárati időre, mert nem sokáig tartható.
2013. márc. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Köszi:D

És ennek kb milyen gyors a hatása? Kb mennyi idő kell 10 kg-hez?

Ja és kb hány kilóig jó?

2013. márc. 4. 18:17
 3/24 anonim ***** válasza:
Hány kilóra szeretnél hízni? Ja és miért?
2013. márc. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Hát körülbelül olyan 100 körül gondoltam, de majdmeglátjuk.

Azért szeretném, mert vastagabb lábakat és nagyobb feneket szeretnék. Mondjuk eddig is vastagabb volt a lábam, mert régen sokat futottam és elég sok fiút lesprintelek :D.

2013. márc. 4. 18:39
 5/24 anonim válasza:

hmm Te is ritka nőstény példány vagy hallod :)

(Bár többen lennétek..)

2013. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Eddig folyton kis sovány voltam és már meguntam. Most kipróbálom így milyen :D
2013. márc. 4. 20:05
 7/24 Megmondóóó válasza:

Havi 1-2kg súlygyarapodásra törekedj. BMI-t számolj, 18,5 - 25 között norm. értékű. >25 ne legyen.

BMI=(súly / (magasság (m-ben)2)

Neked most kb 17,5.

2013. márc. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Úgy látom pl itt, találsz mindenféle recepteket, amik agyon hizlalnak, minden féle csodaszer nélkül.

[link]

2013. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Óh na ez a hónlap király lesz

thx :D

És olyat szabad, hogy megcsinálom ezt a shake-t és mellé tömegnövelőt is szedek?

[link]


Kicsit türelmetlen vagyok. :D

2013. márc. 5. 16:15
 10/24 anonim válasza:
Hosszasabban kifejtettem levélben.
2013. márc. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!