Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagyon fel vagyok puffadva,...

Nagyon fel vagyok puffadva, rosszul vagyok - mit egyek REGGELIRE?

Figyelt kérdés

Nagyon fel vagyok puffadva, remélem reggelre kicsit lemegy, de mit kéne reggeliznem, hogy ne tetőzzem a bajt?

Én 2-3 főtt tojásra gondoltam... Ezek vannak még itthon: zabpehely, kaukázusi kefir,paradicsom, gépsonka, kígyóuborka, paprika.


Ma csak sült csirkét, 2 szelet tk kenyeret, paradicsomot meg narancsot ettem, de kész katasztrófa :/



2013. júl. 7. 23:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja és van itthon St. Hubertus (sima), ha abból megiszok 1-2 kupicával, az segíthet? :/
2013. júl. 7. 23:42
 2/7 anonim ***** válasza:
ez gyakori evés után?
2013. júl. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem! Csak 2-3 napja vagyok felpuffadva...
2013. júl. 7. 23:50
 4/7 A kérdező kommentje:
Jut eszembe, nagyon keveset is aludtam, az is puffadást szokott eredményezni nálam :(
2013. júl. 7. 23:51
 5/7 anonim ***** válasza:
A felsoroltakból a legjobbak mindig a zöldségek, azok nem terhelik meg a gyomrot és persze a hús is jó lenne, de a gépsonka nem a legjobb változata. A tojás is jó.
2013. júl. 8. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kis glutén intolerancia. Nem baj, mindenkinek van, csak máshogy jön elő.


A tojás jó lesz, paradicsommal, uborkával, paprikával. Gépsonka nem tudom mi, de csak késsel a kezemben merném megközelíteni. Terminátor? Akkor komolyabb fegyver kéne. Nem vennék gépsonkát, nem hiszem hogy a hús szinonimája lenne.


El is hagyhatod a reggelit, ha kivan a gyomrod, nem dől össze a világ. Ebédre pedig tojás (nagyon jó ötlet!!!!) és zöldségek.

2013. júl. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

"Gépsonka nem tudom mi, de csak késsel a kezemben merném megközelíteni. Terminátor? Akkor komolyabb fegyver kéne. "


XD Kösz, ez jó volt :D


Na, ma sokkal jobb már a helyzet, tojást ettem paprikával meg paradicsommal, meg délután megettem a sonkát egy kis uborkasalátával.

2013. júl. 8. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!