Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy pohár pezsgőtabeltta...

Egy pohár pezsgőtabeltta alján az a fehér "homok" az káros vagy egészséges?

Figyelt kérdés
Biztosan már mindenki találkozott ezzel, mikor elfogyasztott egy pezsgőtablettát és ha az nem is a vitaminos része hanem valami bármi, akkor inkább nem innám meg, de ha pont a vitaminok? Hallottam hogy ezektől az italoktól vesekövet lehet kapni... ezert is kérdezem.

2013. júl. 9. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
A pezsgőtabletták károsságát már bizonyították állítólag, én személy szerint soha nem is tartottam fontosnak ennek használatát, mert jelentős előnyei nincsenek.
2013. júl. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne így juss tápanyagokhoz.

Sokkal jobb ár/érték arányú táplálék kiegészítőket is találsz, az ilyen tabletták vicc kategóriák.

2013. júl. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg törmelék a tablettáról. Megihatod, de sok értelme nincs. Ha arra gondolsz, ami a tetejében van, akkor az szilikon-dioxid, de az rögtön feltűnne, ha vizet öntenél rá, vagy a szádba raknád.. :D
2013. júl. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!