Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jól érzem magam ha éheztetem...

Jól érzem magam ha éheztetem magam?

Figyelt kérdés
Szóval az a helyzet, hogy lassan egy hónapja azt csinálom, hogy naponta egyszer eszek és utánna rögtön le is mozgom és a nap további részében nem eszek és eléggé éhes is vagyok, de mégis nagyon jó érzéssél tölt el, hogy "éhes" vagyok, mert akkor az az érzésem, hogy jó irányba haladok, hogy fogyjak. Ez baj? Nem vagyok "anorexiás" mert ahhoz túl kövér vagyok, de tudom, hogy ez így valószínüleg nem egészseges sem. Van valaki aki hasonlóan tesz?

2013. júl. 12. 15:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Még nem vagy anorexiás, de ha így folytatod, akkor leszel.

Jól tudod, hogy ez így nem helyes.

Táplálkozz egészségesen, mellőzd a cukrot, szénhidrátod, és sportolj, de ne éheztesd magad.

Lassan járj, tovább érsz!

2013. júl. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
45%

Egyrészt: az ember egy nap egyszer eszik. Mégis mi ez a hülye többszöri evés dolog? Feltalálták a hűtőszekrényt aztán egész nap zaba van, ez csak egy értelmetlen rossz szokás. Az emésztőrendszerünk annál hatékonyabban működik minél ritkábban eszünk. A napi 1-2 evés valójában ideális.


Az éhezés pedig eufóriát okoz, elvégre sikeresebben ölsz boldogan mint fáradtan és legyengülve. Tehát.. arra vár a tested hogy megölj valami állatot, megidd a vérét, a húsát. És igazából suta vagy ha nem adod ezt meg magadnak.


A rossz vadászokat nevezték vegetáriánusnak, ha jól tudom :D

2013. júl. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!