Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Zöld kávé kivonatatot szedtete...

Agnetha kérdése:

Zöld kávé kivonatatot szedtetek-e és ha igen, használt?

Figyelt kérdés
2013. júl. 13. 05:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szia.en szedtem ha erre a green coffee zsiregetore gondolsz.egy het alatt1.5 kg ment le. tovabb nem szedtem mert a paromnak nem tetszett h ilyeneket szedek.de azt hiszem el fogom kezdeni megint mert meg 5kg lemehetne.
2013. júl. 13. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Klorogénsav van benne.

Ami se nem zsírégető, se nem csodaszer.. mérsékli a vércukorszint emelkedést, de ezzel átlag cukorevő embernek nem kell sokat törődnie.. mert annyit nem számít.

2013. júl. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:

Szia!


Én amíg otthon voltam munka nélkül (januártól márciusig) feljöttek rám a kilók, elkezdtem inni ajánlásra a dxn-es kávét, és egy hónap után visszaállt a régi súlyom és ehetek bármennyit nem hízom. (és még finom is)


Azóta már én is ezzel foglalkozom, csak ajánlani tudom, nekem bevált. Itt tudsz róla bővebben olvasni, ha érdekel: [link]


Üdv, Adrienn

2013. júl. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Gondolom egyetlen hiteles gyógynövény/gomba használó, hozzáértő sem buzdítja az embereket hogy a megfelelő étrendet megkerülvén használjanak gyógynövényeket, ganodermás kávét. Ez csakis a már elfogadható alap táplálkozást egészítheti ki. (szerintem..)


Amíg normális étrend (nem diéta) nincsen, addig a bármit eszek nem hízok állapot lekorlátozódik a 30-as 40-es évekre, aztán a hízás jön kitartóan NEM beszélve a rejtett szervi zsírosodásról, ami nem látványos de attól még ott lehet és adott esetben öl.

2013. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
szia! én megrendeltem ezt a netről..10.000ft egy hónapi adag.ugyan ezt,ugyan ilyen mennyiségben a bio boltban is megtaláltam(mellesleg ott 3000ft).de viszont egy szakértő ismerősöm azt mondta hogy igen, lemennek a kilók.. egy hónap alatt kb.-10kg, de utána, ha nem szeded tovább visszajönnek..akkor is ha egészségesen eszel és sportolsz.és azt már elég gáz kifizetni egész életembe minden hónapra ezért 10.000ft-ot..
2013. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Arra befizetnék hogy valaki egy hónap alatt nem 4, nem 5-6, de 10 kilót fogy :D

Amikor 2-4 a racionális és elképzelhető, és nem víz hanem fogyás :)

2013. júl. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Most kb. 1 hete szedem, eddig semmi mást nem tapasztaltam, csak mérhetetlen felfúvódást stb., stb, :),

de akkor hirtelen tegnaptól, mintha könnyebb lenne a deréktájon, pukizás megszűnt, fürgébb is lettem,fene tudja.

Én gyógyszertárban vettem, 1660.- Ft volt : JutaVit Zöldkávé tabletta,króm is van benne, 60 db-os kiszerelésben.

Megírom majd Nektek, tényleg használ-e.

Üdv az érdekelteknek: Agnetha :)

2013. júl. 20. 07:03
 8/15 A kérdező kommentje:
Most már kb. 20 napja szedem-szedjük, 1 gramm se jött le rólunk,vagy bennünk van a hiba, vagy kamu az egész.
2013. júl. 31. 13:49
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem kamu, csak a klorogénsav hatása nem ellensúlyozza például a sok gyorsan felszívódó szénhidrátevést. Azt senki sem mondta hogy a klorogénsav fogyaszt, az a hatása hogy csökkenti a vércukorszint kiugrását. De ez a nyugati táplálkozás hatásain egy hajszállal nem javít. Szerintem.
2013. júl. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nem jellemző ránk a túlzott szénhidrát bevitel, mértéktelen falás, dínom-dánom.
2013. aug. 1. 04:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!