Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A zöld kávéról hallani sok...

VPityus kérdése:

A zöld kávéról hallani sok jót, főleg fogyókúrával kapcsolatban, de mik a hátrányai? Ez is csak egy reklámfogás, hogy egyesek meggazdagodjanak? Hosszútávú szedés esetén nem okoz egészségkárosodást?

Figyelt kérdés

2013. jún. 22. 05:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Én még soha nem hallottam zöld kávéról. Nem a zöld teára gondoltál?
2013. jún. 22. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
A zöld kávé nem fogyaszt. Igen, csak reklámfogás.
2013. jún. 22. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Most éppen ez a felkapott csodaszer, amitől mindenki a fogyást várja, mint pl régebben a hoodia volt.
2013. jún. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
44%

Felkapott csodaszer csak akkor lehet valami ha hallani sikerélményekröl,beszámolokrol hogy másoknak sikerült vele eredményt elérni..attol jobb reklámra nincs is szükség. A zöld kávét rengetegen dicsérik,persze változtatni kell az életmodon..de azt állitják sokan hogy szedése vagy ivása alatt szinte megszünteti az éhséget, felgyorsitja az anyagcserét,energiat ad,égeti a zsirt..igy nem nehéz a diéta és segitséget nyujt. Tudományos felméréseket is végeztek rola, és bebizonyitották. Teljesen növényi eredetü, nem tartalmaz káros anyagokat. Tervezem kiprobálni a Leptin Green Coffee-t,ezt a reggeli kávé helyett kell inni..sokan dicsérik..De vannak bizonyos tabletták a neten amelyek lehetnek hamisitványok,vagy kamuk,ezért ovatosnak kell lenni és nem valami ismeretlen gyártmányut venni. 13-15kg szeretnék fogyni. Esetleg jelentkezem majd az eredményekröl.

Itt van 2 link rola

[link]

[link]

2013. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Nincs ismert egészségkárosító hatása.


Viszont valódi pozitív hatása sincs. Egy hatóanyaga csökkenti étkezés utána a vércukorszintet. Ez önmagában semmi, nem segít semmin. Ettől nem lesz valaki kevésbé cukorbeteg, kevésbé elhízott. Csak egy növény, felfogható gyógynövényként, de nagyon minimális a hatása. Konkrétan el lehet felejteni, és helyette a táplálkozásra kell fókuszálni, arra fordítani az energiát hogy a mindennapi étkezés rendben legyen, utána lehet értelme kiegészítéssel is foglalkozni. Nem zöld kávéval persze, hanem c, d vitaminnal, omega3 zsírsavval :)

2013. jún. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom ti hol találkoztok egyáltalán a zöld kávés reklámmal, én csak facebookon futottam bele, valamelyik idióta ismerősöm lájkolta az Egészséges ételek oldalt és az nyomatja éjjel-nappal az ostoba reklámposztjait a zöld kávé csodás erejéről. A legidegesítőbb az egészben az, hogy lopnak valami képet valahonnan hogy kati és józsi előtte és a fogyás után, aláírják a saját zöld kávés csoda szövegüket és megy a poszt. Az emberek meg ámulnak és bámulnak, hogy jaj de jó, végre egy igazi megoldás. Annyi esze nincs a sok fogynivágyónak, hogy legalább a képre rákeresnének gugliban, egyből látnák, hogy csak egy gagyi trükk az egész. Az egyik alap kép egy csodás fogyáson átesett párról, amit látni szoktam egy olyan oldalról van, ahol az emberek naponta regisztrálják a napi kalóriabevitelt és a súlyukat, és így fogynak, közük nincs a csodás zöld kávéhoz.
2013. jún. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Csalás az egész, nézd meg a honlapjukat, a megrendelőn kívül nem működik semmi.

Itt a Gyakori-oldalon is reklámozzák időnként. Bizonyára hatalmas pénzt fizetnek a reklámért. A pénznek nincs szaga...

2014. febr. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!