Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Narancsbőr ellen mit érdemes...

Narancsbőr ellen mit érdemes változtatni az étrenden?

Figyelt kérdés

Kozmetikumokban annyira nem hiszek. Nem vagyok nagyon narancsbőrös, és kövér sem.

Ha hízok, ami amúgy nem lenne probléma, kicsit narancsbőrös lesz a combom, ennyi a probléma.

Olvastam, hogy ez alkatfüggő, de biztos vagyok benne hogy a táplálkozással is lehet segíteni.


Mit egyek, hogy ez ne így legyen?



2013. júl. 13. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit, mert ez ilyen. Egyébként túlsúlytól van, bármilyen furcsa.6 kiló mínusz, és talán. Nekem bevált.
2013. júl. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
rendszeres sport tobbet erne, de alacsony ch tartalmu etrend segithet ideig-oraig
2013. júl. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem a tulsuly, hanem a laza kotoszovetek es a magas testzsirszazalek miatt van, ez akar egy alultaplalt embernel is lehet
2013. júl. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én ismerek 170 cm magas 50-55 kg-s csajt aki naribőrös, ez nem túlsúlytól függ... több ilyen vékony lányt is láttam már az utcán narancsos combokkal.. És van bnőm aki 170 cm és 80 kg és nincs rajta narancsbőr. Én 160 cm 54 kg voltam és még a hasam is narncsbőrös volt.. fél év edzés után meg no cukor, édesség, kevés ch és már látványos volt, persze én kenegettem magam avonos krémmel is mellette, sztem így kiegészitésként az is jó
2013. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A búza és a tej nagyon nedvesítő ételek. Azon túl hogy elhízást okoznak.. még narancsbőrre is hajlamosítanak.
2013. júl. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Húst és zöldségeket egyél nagymértékben, mert nem hájasítanak úgy, mint az édességek, péksütemények, stb.
2013. júl. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!