Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lehet enni főtt kukoricát ha...

Lehet enni főtt kukoricát ha az orvos azt mondta h dietazzak?

Figyelt kérdés
2013. júl. 16. 19:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Az orvos nem parancsolhat neked, nem ő dönt helyetted, csak ajánlotta hogy diétázz, de neked kell eldöntened hogy mi a fontos az egészség vagy az hogy egyél. Ehetsz kukoricát de mértékkel, fél csövet maximum.

Ha kövér vagy le kell fogynod gondolom ezért mondta a doki hogy diétázz. De nem muszáj betartanod ha nem akarod, csak a te érdekedről van szó.

De ne csak diétázz hanem tornázz is.

2013. júl. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kövér .. vékony vagyok :) csak beteg vagyok
2013. júl. 16. 19:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az emésztéseddel van gond, és azért kell a diéta, nem ajánlom, hogy kukoricát egyél, nagyon felfúj.
2013. júl. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na igen, ahhoz, hogy érdemi tanácsokat tudjunk adni, jó lenne tudni, hogy mi a betegséged és mik a tüneteid...
2013. júl. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

tehát nem részletezte a diétát, csak ajánlotta hogy csináld.


gyakran vonzol be hülye embereket? mert szólok, hogy úgy tűnik sikerült egy újabbat.

2013. júl. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Orvos momdta
2013. júl. 18. 00:59
 7/8 anonim ***** válasza:

De az a szerencsétlen mit mondott hogyan diétázz, mit, meddig, miért?


Jézusom.. paleózz, azzal csak jól járhatsz. Ilyen megközelítésből a kukorica nagyon finom. Malactáp hízáshoz.

2013. júl. 18. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, de nem javasolt.
2013. júl. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!