Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak evés helyett?...

Mit csináljak evés helyett? Az a gond, hogy ha unatkozom, meg amúgy is mindig, enni kezdek.

Figyelt kérdés
Ha éhes vagyok, eszek. Ha unatkozom, eszek. Ha álmos vagyok, eszek. Valamit ki kéne találni ehelyett, mert el fogok hízni! Mit javasoltok?
2009. okt. 21. 14:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így vagyok ezzel! Nekem az nyújt megoldást, ha egész napra rengeteg tennivalót bezsúfolok, hogy ne is legyen időm az evésre gondolni :)

Nem csinálom még túl régóta, de elvileg ha sokáig csinálod, egy idő után már nem lesz reflex, hogy "unatkozom, ezért ennem kell". Egy próbát megér :)

2009. okt. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kézimunkázz. Ha tele a kezed a kötőtűvel, nem tudsz enni.
2009. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha ennél akkor igyál sokat vagy egyél gyümölcsöt.Sportol, mert az is addig az ideig elvonja a figyelmedet, igaz utána éhes leszel,de ha pl. délután elmész 1-2 óra edzésre és utána haza mész,megiszol egy joghurtot, fürcsi, alvás, akkor máris kevesebb ettél és sok idő eltelt 2 kajálás között.De ha napi 5-szö étkezel és nem nassolsz akkor az is jó.Vagy olvass valami izgalmas könyvet.
2009. okt. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én rágozni szoktam állitolag nemjo mert jobban éhes leszel mivel beinditja aaa valamit de nekem be szokott válni
2010. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Énis ígyvagyok vele, viszont én nem is hízok semmitöl, ezvan :)
2010. nov. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

menjél kondizni v futni v mind2.

ha ezeket űzöd, ak nehezen szedel föl feles kilókat.

2010. nov. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ne tarts otthon kaját.
2010. nov. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha unatkozol otthon, készíts magad mellé egy üveg cukormentes teát, vagy vizet és azt iszogasd.


Ha álmos vagy, tessék aludni. ;) (vagy egy kávé kevés cukorral sem olyan ártalmas mint egy adag unalomból megevett pacalpörkölt)


És amúgy mikor unatkozol? Mert nekem nincs időm ilyesmire. Nem kell neked mindig otthon ülni!


Tarts szobában evési tilalmat. Avagy ne engedd meg magadnak, hogy a szobában egyél. Nos: leülsz a tévé, a leckéd (ha sulis vagy), vagy a számítógép elé, de nem szabad ott enned, csak a konyhában. Nem hiszem, hogy csak azért félbehagyod az msn-ezést például, hogy kimenjél enni. (nálam ez jött be, én lusta vagyok a meleg szobából a hideg konyhába kimenni enni, tehát akkor eszem, ha tényleg muszáj)

2010. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!