Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy 2 napja nem...

Normális, hogy 2 napja nem ettem és nem is vagyok éhes?

Figyelt kérdés

Utoljára tegnap hajnalban ettem és azóta nem vagyok éhes. Úgy érzem, hogy tele vagyok és csak inni tudok. Ez normális?

19/F


2013. júl. 24. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nincs mit enned? Ha akarattal nem eszel és fogyni szeretnél ez akkor anorexia amivel orvoshoz kell fordulni.
2013. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De van mit ennem csak nem vagyok éhes és anorexiás sem.
2013. júl. 24. 15:45
 3/9 anonim válasza:
Cm/kg?
2013. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom milyen idő van nálatok, itt 40 fok és a légkondi se megy, mert javítják a főelosztót a házban. Melegben nekem sincs étvágyam, csak vizet iszom, max leveses, savanykásabb gyümölcsöket mint a narancs és a levüket.Ez a link hasznos lehet, hogy megnyugodj. Az első meg hülye. [link]
2013. júl. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Itt is olyan 37-38 fok van de most nincs melegem. Hűvös van bent. És köszi a linket :)


188/83

2013. júl. 24. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

úgy érted 27-28?

én sem vagyok éhes, de néha akkor is eszem ha nem vagyok, aztán meg fáj a hasam..


sztem ez normális ha nem vagy annyira éhes

2013. júl. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor szoktam méregtelenítőkúrát csinálni, nem szenvedek, mert alapból kisebb az ételigényem, így jobban tudok a tisztulásra figyelni. :)
2013. júl. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hogy állsz a mozgással ?
2013. júl. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. 4-es én csak szépen megkérdeztem a kérdezőt És nincs jogod hülyének nevezni és nyugodtan lepontozhatsz.

Kedves kérdező kérlek ne haragudj ha megbántottalak a kérdésemmel. Csak annyit akartam hogyha sokáig nem eszel akkor az nem jó mert a szerevezetnek szüksége van a táplálékra és azért írtam, hogy menj orvoshoz persze csak akkor ha nem rendeződik a helyzet.

2013. júl. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!