Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 3 napja szinte folyamatosan...

3 napja szinte folyamatosan éhes vagyok. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Szerdán egyszerűen csak bekattant nálam valami, és folyamatosan eszek, és elég nagy mennyiségeket. Eddig ez nem volt jellemző rám, elég rossz evő vagyok, de ma is pl. a nyelviskolában szünetben betoltam egy virslis levelest meg egy croassont, és még úgy sem laktam igazán jól. Ebédre is egy egész 30-as pizzát betoltam, de tegnap is kétszer ebédeltem olyan 1,5 óra különbséggel.

Reggelizni is rendesen reggelizem mostmár.


Vajon mitől lehet ez? Nem bánom amúgy, mert kb. 58kg vagyok csak, ami 178 cm-hez nem éppen a legideálisabb. :D

De vajon hízni fogok, vagy megint elkapott valami "növés-hullám"?


15f


2011. jún. 24. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A szervezetednek szüksége van energiára a fejlődéshez, a fiúkra ebben a korban ez jellemző. Ne aggódj nem fogsz elhízni, gondolom sportolsz is vmit azért:)
2011. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Óóó nem félek én az elhízástól, pár kiló elférne rajtam.. :D

Amúgy köszi a választ!

2011. jún. 24. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!