Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális, hogy most borzasztóa...

Normális, hogy most borzasztóan kívánom a kovászos uborkát?

Figyelt kérdés
Nem lesz ebből gond? soha nem szerettem, meg se ettem soha, most viszont két hete szinte megállás nélkül, mindenhez azt eszek, ma este pl. simán magában rágcsáltam. És még most is tudnék enni belőle.
2013. júl. 24. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok vele.Tömöm magamba mint valami eszelős:D
2013. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam, nem vagyok egyedül :) El is megyek még egy adagért :)
2013. júl. 24. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Igen is meg nem is, marmint nem teljesen normalis.

Ha valami kajat eszelosen megkivanunk, annak altalaban testi oka is van.

A kovaszos ubi kivanat azt sejteti, hogy a szervezetnek alacsony a so/elektrolyte szintje.

Lehet hogy a nagy melegben sokat ittal es nem vittel be eleg sot es egyeb asvanyokat.


Egy multipezsgo tabletta ezen segithet. Ha nincs, akkor egy pohar vizbe keverj egy kiskanal szodabikarbonat, egy csipet sot, meg egy kanal cukrot (vagy mezet), ebbol lesz a hazi keszitesu elektrolyte ital :)


Vagy egyel meg meg egy ubit! :D

2013. júl. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy pici adag nekem is lecsúszott megint:) #3 Ezt kifogom próbálni,de addig is eszem egy utolsó ubit:D
2013. júl. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ezt egyed tonnaszámra, mint a mekis hambikat meg öntsed magadba a liternyi kólát.
2013. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!