Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Paleósok! Hol lehet blansírozo...

Paleósok! Hol lehet blansírozott mandulaőrleményt venni?! Esetleg tudnátok írni általatok kipróbált, ehető "kenyér" receptet, amihez nem kell légkeveréses sütő?

Figyelt kérdés
Egyszer készítettem már paleo "kenyeret", de borzalmas lett, felvágás után porrá esett szét... Kókuszliszt és lenmagliszt volt benne, a kukában végezte. Amúgy persze, nem azt várom, hogy bolti kenyérszerű legyen, de azért azt túlzásnak tartom, hogy darált fűrészpor állaga legyen. :) Hallottam egyszer buszon valakitől, hogy palacsintasütőben süti, és olyan lesz kb., mint egy lapos piskóta. Köszönöm előre is a válaszolóknak!
2013. júl. 31. 10:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Google -> 'tökéletes paleo buci'

Szerintem ezt keresed. :)

2013. aug. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hűűű, köszi! Ez nagyon jól néz ki, ki is fogom próbálni! Bele szoktam futni más kérdéseknél a válaszaidba, nagyon hasonlóan gondolkodunk. Látom, beleástad magad a táplálkozástudományba. :) Persze, sokan lepontoznak, mert a jelenlegi mainstream közgondolkodással szemben rendhagyó álláspontot képviselsz!
2013. aug. 1. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!