Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 16 éves vagyok és járok...

16 éves vagyok és járok gyúrni és szedni akarok vitamin, fehérje port és izomnövelő kapszulát. Milyen fajta lenne nekem jó ismétlem 16 éves vagyok?

Figyelt kérdés
Már nézegettem de azok erősek voltak nekem 18 éven felülieknek volot ajánlott nekem gyengébb fajtakéne. Válaszotokat köszönöm :)

2013. aug. 7. 17:16
 1/4 yolx válasza:

Szerinted 16 évesen nem vagy annyira fejlett mint egy 18 éves? Én személy szerint az instant izom kapszulát ajánlom neked, ha azt szeded te leszel a legmenőbb a haverok közt és még terembe se kell járnod. vagy kokszolj akkor még kajálni se kell normálisan, csak a pumpa legyen a közeledben, tudod neked kell felpumpálnod az izmaidat

Látszik,hogy 16 éves létedre nem értesz hozzá semmit..

2013. aug. 8. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amúgy milyen az az izomnövelő kapszula? És melyek ajánlottak csak 18 év felett? :D
2013. aug. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy még nem értek annyira hozzá de csak 2 hónapja kezdett ez az egész érdekelni. De amúgy kösz :D
2013. aug. 8. 13:24
 4/4 anonim ***** válasza:
az izomnővelő por kapszula fehérjepor, mind mind hülyeség
2015. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!