Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 13 évesen kell foglalkoznom...

13 évesen kell foglalkoznom azzal, hogy mit és mennyit eszek?

Figyelt kérdés
Nem eszek túl sokat, de sokat híztam, és félek hogy nem fog lemenni. Növök még annyit, hogy lefogyjam azt a pár kilót, amit felszedtem?

2013. aug. 8. 15:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen oda kell figyelned. Nem kell fogyókúráznod, de azért egyél kevesebb tésztát ill. kenyeret, több gyümölcsöt és zöldséget. Főleg most nyáron. Mozogj egy kicsit, menj el sétálni, úszni, biciklizni. Használd ki a nyarat.
2013. aug. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló mindent leírt!
2013. aug. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, arra kortól függetlenül mindenkinek oda kell figyelni. Étkezz egészségesen, ez a lényeg. Ne egyél sok édességet, gyorskajákat, olajban sült dolgokat, cukros üdítőt, stb. Zöldség, gyümölcs, rostos ételek, hús, fehérje mehet nagyobb mennyiségben, étkezz változatosan, 4-5-ször naponta. Igyál sok vizet és mellette mozogj! Ez nem fogyókúra, csak egészséges életmód. Hány centi és kiló vagy egyébként? Fiú vagy lány?
2013. aug. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
155 cm voltam néhány hónapja, és most 45 kg :( lány vagyok egyébként
2013. aug. 8. 16:09
 5/6 anonim ***** válasza:
45 kg??? Nehogy fogyózz :D Teljesen normális a súlyod, ne akarj piszkafa lenni!
2013. aug. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem fogyózni szeretnék, inkább tartani a súlyomat, mert egyre elégedetlenebb vagyok az alakommal. Maximum egy kicsit szeretnék fogyni:)
2013. aug. 9. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!