Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért nem tudtam rendesen hányni?

Miért nem tudtam rendesen hányni?

Figyelt kérdés
Régebben komoly önértékelési problémeákkal küszködtem, amelyekből szerencsére (külső segítséggel) kilábaltam. Volt egy időszakom, mikor komolyan gondolkodtam önmagam hánytatásán, és néhányszor próbálkoztam is vele, viszont csak nagyon sokára és nehezen sikerült, akkor sem sokat. Azóta is foglalkoztat, hogy miért nem sikerült rendesen? Ez normális, vagy velem van probléma, netán beteg vagyok? (Viszonylag szórtan próbáltam, nem rendszeresen.)

2013. aug. 12. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem mindenki hány könnyen ez normális dolog,viszont az nem ,h hánytatni akarod magad.
2013. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, és, hogy csak tisztázzuk: már nem akarom, régebben próbálkoztam, de rendbe jöttem.
2013. aug. 12. 20:39
 3/3 anonim ***** válasza:
Hozzád hasonlóan nekem is voltak ilyen problémáim, én sem tudtam hánytatni magam, pedig többször is próbáltam. De szerintem örülj neki, hogy nem sikerült, mert komoly bulimia alakulhatott volna ki.
2013. aug. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!