Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Igaz, hogy a kóla és a bab...

Igaz, hogy a kóla és a bab együtt fogyasztása gyomorlyukadáshoz vagy ilyesmikhez vezethet?

Figyelt kérdés
Anya nem engedi, hogy ilyen tésztasalátát, amiban bab is van, kólával egyek, mert hallott egy sztorit, hogy egy eber babot evett és kólával "öblítette" és kilyukadt a gyomra... Most mi van? Ilyen kajak létezik?

2013. aug. 12. 22:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ilyen nem létezik ez kb csak olyan sztori lehet mint h nem szabad mentosra kólát inni mert meghalsz.
2013. aug. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan létezik, hogy valakinek kilyukad a gyomra, de az komoly betegség (gyomorfekély szövődményeként fordulhat elő). Ha valaki egészséges, semmi baja se lesz ettől a menütől, míg egy betegnek bármikor kilyukadhat a gyomra, ha nincs kezelve.
2013. aug. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság.
2013. aug. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jesszus, dehogyis! Égigérő paszulyt fogsz lent üríteni! Még ilyen marhaságot, gyomorlukadás... istenem...
2013. aug. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mármint a betegeknek se ettől a kajától lyukadna ki, hanem az orvosi kezelés hiányától. 2-es voltam.
2013. aug. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért egyre hülyébb az emberiség? Ezt az anyák nevelik gyermekeikbe?
2013. aug. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
hát most én nem tudom... ezzel támadnak le... jó ürügy családi viták robbantására... az embernek egyszer legyen jó étvágya és máris ilyen mesékkel ijesztgetik..
2013. aug. 12. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!