Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Bulímiás vagyok/leszek? Mit...

Bulímiás vagyok/leszek? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Lefogytam 20 kg-ot már több, mint 2 éve, nem is híztam vissza. Azóta próbáltam egészségesen, rendszeresen étkezni, ami többé-kevésbé össze is jött, persze azért néha volt, hogy "bezabáltam", de nem tulajdonítottam neki nagyobb jelentőséget, jólesett olyankor a kaja, gondoltam egy-egy alkalomtól nem fogok visszahízni, és persze így is lett.

Kb. fél éve viszont, amikor "bezabálok", késztetést érzek, hogy milyen jó lenne meghányatni magam. A gond az, hogy 1 hete meg is teszem napi 1x. :(

Mit csináljak, ha a bulímia küszöbén állok, jól érzem? :(


Egyébként sportolok, egészségesen eszek, de mostanában nagyon sokszor rám jön, hogy megegyek vmi szenny kaját. :(

Aztán megyek a WC-re hányatni magam. :(


2013. aug. 16. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
próbáld meg elkerülni a szenny kajákat :) nekem is lelkiismeret-furdalásom lesz mindig miután olyat eszek
2013. aug. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!