Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Másodjára hányattam meg...

Másodjára hányattam meg magam, az első 2 hónapja volt. Nem érzek bűntudatot és jól esett. Problémáim vannak a súlyommal és bűntudatot érzek evés után! Lehet, hogy bulimiás leszek?

Figyelt kérdés
ne szidjatok, segítsetek.. köszönöm:S
2011. ápr. 28. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Segítségre van szükséged, ez már bulimia.
2011. ápr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet... ezek mögött mindig pszichés gondok vannak, azt kéne megtalálni és feldolgozni.

Általános példák: Megfelelési kényszer, önbizalomhiány, szeretethiány, rossz családi háttér stb.

2011. ápr. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igen, bulimia..én is próbáltam már hánytatni magam, de sajnos nem sikerült..
2011. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kell túlenni magad és nem lesz bűntudat. ha heti 3-4 alkalommal rendesen sportolnál akkor nem lenne bűntudat evés után. ha esetleg hányásra szánnád magad helyette menj és tornázz 1 órát. csak a te döntésed hogy sajnálod magad és hánytatod vagy elkezdessz sportoloni és normálisan étkezni naponta 4-5 alkalommal kis adag.
2011. ápr. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy az leszel, de még nem vagy az.

És jobban tennéd, ha soha nem is lennél. Inkább öld meg magad, mert még az is jobb.

2011. ápr. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

köszi akkor megyek és öngyilkos leszek.. :D

köszönöm a váalszokat, sokat segítettetek!

2011. ápr. 28. 17:49
 7/9 anonim ***** válasza:
gondolj arra hogy rondák lesznek a fogaid.lehet hogy hülye válasz..de szerintem segíthet.:)
2011. ápr. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1. Rondák lesznek a fogaid

2. Kisebesedik a torkod

3. Emiatt nyelni is alig tudsz majd

4. Kórház.

Tönkreteszed magad. Nem lenne egyszerűbb, ha felemelnéd a segged és nekiállnál tornászni?:D Ne fogyókúrázz, egyél egészséges kajákat, azokból annyit eszel, amennyit akarsz, ugyanúgy lefogysz.(tapasztalat)

2011. ápr. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

szia:)

nyugi, ez még nem bulémia.

hány éves vagy? valószínűleg tinédzser. te is tudod, hogy nem vagy bulémiás. ahhoz rendszeresen kellene hánytatnod magad, nem kéthavonta.

ettől még nem fog tönkremenni semmid, pláne ha husi vagy, van mit égetnie a szervezetednek.

csak jusson eszedbe, hogy az éhezéses fogyás mindig a legrosszabb út.

helyette este 6 után ne egyél, és tornázz napi fél órát legalább intenzíven (pl. próbáld ki a Pilates-t, olyan popsit csinál, hogy fél év múlva mész a címlapokra:))

esetleg csinálhatsz egy hétig barnarizskúrát, ha fogyni szeretnél, ráadásul ez a méreganyagoktól is megszabadít (ergo nem lesz narancsbőröd sem)

2011. ápr. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!