Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Candidások! Miket hagytatok...

Candidások! Miket hagytatok ki az étrendetekből és miket ettetek helyette, hogy meggyógyuljatok? Konkrét receptet is írhatok, nagyon örülnék neki? .!

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 13:22
 1/5 anonim ***** válasza:

hétfön megyek 1 nagy kivizsgálásra ott mondanak diétát majd leirom!

amit mondtak h rengeteg grapefruitot kell enni szinte mindennap, illetve ne egyél semmi cukrosat(süti, csoki édesség,cukorkák)nem ehetdz semmi olyat amiben élesztövan(pizza,különbözö pékáruk) ne egyél fehér kenyeret helyettesitsd vmi teljes kiörlésü barna kenyérrel! egyél sok élöflorás NATUR joghurtot és ezt be kell tartanod minimum fél évig vagy amig elnem mulik,én vettem gyógynövény boltban anti-candida neveztü teát ami elég drága 880ft majd kiderül, h jo-e

ezeket mondták nekem is:S:S és nagyon rossz alig birom ki de kénytelen leszek:S

remélem segitettem

2009. okt. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtudhatsz a candida diétáról:



www.DrNatura.hu/Colonix

2009. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen!!Igen,nagyon nehéz lesz...főleg suliban,mindenki viszi a finomságokat én meg nem ehetek majd egy csomó mindent:(

A gyümölcsökkel nincs gond,mert bármilyet megeszek,viszont élőflórás joghurttal gond van,ugyanis elméletileg a tejtermékekre allergiás vagyok.De ennek ellenére ki fogom próbálni,mert gyümölcslevesben,sütiben,főzelékben benne van a tej és nincs bajom tőle,meg hát néha 1-1joghurtot is eszek...Szóval azért kipróbálom!

Köszönöm a válaszokat!(:

14,5/L

2009. okt. 30. 15:45
 4/5 anonim ***** válasza:

elhiszem h rossz én is igy állok

sok sikert

elsö voltam

2009. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ja colonix 22ezer ftért...
2009. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!