Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hány nap szűkül be a gyomrom...

Shameka kérdése:

Hány nap szűkül be a gyomrom ha keveset eszek?

Figyelt kérdés
2013. aug. 26. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom de engem is érdekel. Nekem 3 nap koplalás után semmi hatás nem volt. Aztán 1 hétig ettem kevesebbet de ennek se láttam nagyon értelmét.
2013. aug. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Számolj kalóriát, mérd meg az adagokat. Egyszerűbb mint éhezni
2013. aug. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Sowilo ***** válasza:

Felesleges beszűkíteni a gyomrot, ahogy keveset enni, éhezni, és kalóriát számolni is. Tök mindegy, mennyi kalóriát viszel be, és milyen keveset eszel, ha pl lisztes vagy cukros dolgokat eszel. Azokkal a szervezeted csak azt tudja csinálni, hogy zsírrá alakítja, bármilyen keveset is eszel.


Egyél normális kajákat, és nem kell majd törődnöd vele, hogy mennyit egyél. Húsok, zöldségek, gyümölcsök, vagyis az ember természetes táplálékai. A gabonákat, egyszerű szénhidrátokat hanyagold. Ilyen egyszerűen lehet fogyni, nem kell semmi elvetemült önkínzás.

2013. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
kb 1 hét alatt és ne a kg ot nézd hanem acentit h mennyi volt mennyi lett
2013. dec. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!