Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Eléggé finnyás vagyok és...

Eléggé finnyás vagyok és inkább koplalok, amíg olyan kaját nem találok, amivel nincs bajom. Ez mennyire baj?

Figyelt kérdés
Esténként főzök vacsorát, abból eszek rendesen. De napközben van, hogy 5 körül jövök rá, hogy aznap még csak egy almát ettem, elfelejtek enni.

2013. aug. 30. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Baj mert le fog gyengülni a szervezeted és a gyomrod is összeszűkülhet ami nem kellemes érzés. Készíts olyan ennivalót magadnak amit szeretnél enni.
2013. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feleslegesen amortizálod magad. De a te bajod.
2013. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen voltam, egyelőre semmi hátrányt nem érzek ebből. Beteg nem szoktam lenni, illetve én úgy gondolom, hogy jobb mondjuk semmit nem tenni a gyomromba x óráig, mint belepakolni egy jó kis mekit vagy valami tartósítószeres, mindenféle E betűs utcakaját. Ebédlő nincs a munkahelyemen, a környéken meg max kínai van, ami ehető és elfogadható árú.
2013. aug. 30. 13:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát párom is amikor nem dolgozott,akkor du 3kor evett elsőnek,de akkor is mert én már elétettem valamit.Ő is el van a kávéval meg cigivel.Mióta dolgozik,azóta elviszi a kaját és megeszi,és itthon is eszik még 2x legalább. Ő alkatilag is nagyon vékony,de nincs egyéb baja emiatt.Én is koplalok,mert fogyózok,de nekem elegendő ennyi étel is.Értsd ez alatt azt,hogy megeszem az ebédet meg esetleg 1 szelet kenyeret és annyi.
2013. aug. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mű kaját tényleg ne egyél, de csak akarat kérdése, hogy a napközbeni étkezésed megold. Én ha mást nem is, gyors zabpogácsát vagy kekszet mindig sütök előre, és én is, meg a párom is azt visszük dolgozni/egyetemre (pár szem almával pl.). Néhány darab is laktató, és nem korgó gyomorral kell a napi feladatokat ellátni.
2013. aug. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!